Kostumi

Shefi

Ushtar i lartë
Anëtarë stafi
1.jpg

The suit is a modern gentleman's armor. - Kostumi është parzmorja e xhentëlmenit modern.

2.jpg


3.jpg


4.jpg

më shumë për këtë vepër arti https://www.bremont.com/watch/kingsman/19137

5.jpg

Oxford not brogues.

6.jpg
 
rrofsh!
dhe meqe jemi po shtoj edhe dy video persa iu perket kostumeve, emertimet, dhe shume informacione te tjera.
Ky eshte kanali me i mire persa iu perket veshjeve per meshkuj. Kryesisht flet per veshjet klasike, por edhe casual.
Shpresojme qe kur te jemi me te ngeshem ta pasurojme me shume kete pjese


 
rrofsh!
dhe meqe jemi po shtoj edhe dy video persa iu perket kostumeve, emertimet, dhe shume informacione te tjera.
Ky eshte kanali me i mire persa iu perket veshjeve per meshkuj. Kryesisht flet per veshjet klasike, por edhe casual.
Shpresojme qe kur te jemi me te ngeshem ta pasurojme me shume kete pjese



Po, por përveç videove është mirë edhe të shkruajmë ndonjë tekst pasi jo të gjithë kuptojnë anglisht dhe jo më kotë jemi Shqipopedia, Pra fol shqip. :right:
 
Padyshim veshja eshte shume e rendesishme tek pjesa e njeriut madje lidhet me karakterin e tij deri tej shijet..

Une parapelqej me shume pjesen sportive, jam me rehat...
 
Normale edhe veshje sportive, nuk do rrime me kostum dhe kravate gjithmone. Veshjet duhen sipas rastit. Por si rregull them se me mire te vishesh me mire sec c'duhet :selfie: sesa me keq se c'duhet.
20180822_230247-1.jpg
 
Sedi por a mund te quhen xhantellmen nese vishesh firmato te gabi ;) apo nuk quhet ose :angryred:
Mireseerdhe te klubi i xhentellmenave :hello:
Eshte bukur te vishesh bukur. Nje person duhet te dije te vishet sipas rastit. Te kete disa lloje look-u.
Normale ka te beje edhe profesioni etj, megjithate po ka deshire dikush, brenda mundesive mund te mbaje v
 
Sedi por a mund te quhen xhantellmen nese vishesh firmato te gabi ;) apo nuk quhet ose :angryred:
Ka mundësi të ngatërrohesh me klubin firmato, nuk ka asgjë të keqe me klubin firmato por xhentëllmen është më lart.
 
Back
Top