• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Për çfarë ju ka marrë malli.

Exp

Administrator
#1
Lamë nam o burra të dheut asnjoni nuk dënjon me bo nji postim.
Hapa unë një tani. Për të thenë se për çfarë ju ka marrë malli, për çfarëdo lloj gjëje
Më ka marrë malli për një byrek me hithra
:lol:
 

Poshnjari

Administrator
Staff member
#2
Lamë nam o burra të dheut asnjoni nuk dënjon me bo nji postim.
Hapa unë një tani. Për të thenë se për çfarë ju ka marrë malli, për çfarëdo lloj gjëje
Më ka marrë malli për një byrek me hithra
:lol:
Ah po ta dija do të dërgoja një copë byreku me hithra, pasi kisha dje mbrëma.
Gjithsesi mua më ka marrë malli për :idea:bukë saçi. :rofl:
 

Exp

Administrator
#3
Ah po ta dija do të dërgoja një copë byreku me hithra, pasi kisha dje mbrëma.
Gjithsesi mua më ka marrë malli për :idea:bukë saçi. :rofl:
Ik se na shkoi goja leng. Lum si ti.
Ah te shkretet ne ore qe nuk heqim dot dore nga buka :bhow:
 

Exp

Administrator
#7
Të dëgjuar e kam dhe më duket se është lloj ëmbëlsire. Kur unë i kam futur një paraspanj ose paradspanj si thonë disa të tjerë.
:cwl: ndryshe i thone petanik.
eshte thjesht byrek i thate me pete
por cuditerisht shume i mire:laugh:
 

Shefi

Administrator
#13
Kam qene aty dhe eshte bukur, por e kam fjalen diku ne EU te stabilizohesh me letra e pune.
EU-ja po nuk ndyshoi kurs 180grade ka per te marre veten me qafe dhe gjithe qyteterimin perendimor dhe nese mban kete drejtim
nuk eshte cudi po te themi se pas 50-80 vitesh njerezit do vene drejt Rusise dhe jo drejt perendimit.
Besoj se tani ja vlen te vesh ne Zvicer apo Austri, por eshte shume e veshtire per dokumenta.