Tregti.aL

Uriel

Ushtar mjeshtër
Gjithmonë qëllimi ynë është që të ofrojë shërbimin në internet për blerjen e lehtë, të shpejtë dhe të sigurt. Me njoftime, përdoruesit apo bizneset janë në gjendje për të bërë biznes të mirë, dhe një marrëveshje e madhe është shpesh sinonim i dëshirës se përmbushur. Ne kemi rezultate të mëdha të marra me një platformë intuitive dhe efektive. Dhe pastaj, sigurisht, një ekip i palodhur i përbërë nga njerëz të cilët punojnë me pasion për njerëzit.

tregti.al

Shitje, blerje dhe cdogjë që ke nevojë! Faqja që ju mundeson të kryeni tregti ose te kërkoni punë online Falas!
style-logo.png
 
Rregulli fundit nga moderatorët:
cfare instalimi behet qe cdo postim qe behet ne forum te postohet edhe ne faqe ne facebook, dini gje ?
 
sec ka qene nje sajt, nuk po me kujtohet. dhe nuk e di nese ben per forume. Edhe ne e donim ne fakt kete per forumin tone.
kismet tani kur te me kujtohet se nuk e mbaj mend si e ka emrin.
 
vangjel e gjeta me duket, por nuk e di perse eshte dhe nese ben pasi kam qe nga viti 2015 pa u futur, (ifttt.com)
hidhi nje sy dhe na thuaj a ben per kete pune apo jo.
 
Nuk me thoni ka ndonje opsion ky xenforo qe mund re rifreskoj temen qe mund ta ripostoj prap pa e bere nga fillimi ?
 
vangjel e gjeta me duket, por nuk e di perse eshte dhe nese ben pasi kam qe nga viti 2015 pa u futur, (ifttt.com)
hidhi nje sy dhe na thuaj a ben per kete pune apo jo.

Duhet me kap ndonje feed poster po tani i jap share post temes vonon 2 sec po mire eshte.
 
duke qënë se je faqe e re, përveç bashkëpunimeve, besoj se mund të hyjë në punë të shtosh materjale/ artikuj që kanë lidhje me tregtinë, shitjet dhe blerjet. Këto materjale mund të kenë edhe sondazhe.
 
duke qënë se je faqe e re, përveç bashkëpunimeve, besoj se mund të hyjë në punë të shtosh materjale/ artikuj që kanë lidhje me tregtinë, shitjet dhe blerjet. Këto materjale mund të kenë edhe sondazhe.

Ngela copy/paste madje sot e kam publikuar ne shume faqe dhe pash mbi 20 vizitore online, e gjitha ka te beje me marketingun.
Na duhen sa me shume reklama...
 
gjithashtu mirë do ishte që njoftimet të kenë tags
njoftime pune
njoftime pune premium
njoftime qeraje
njoftime makina
njoftime shitje
njoftime shtepi ne shitje
njoftime biznesi
njoftime imobiliare

etj
 
ide gjithashtu mund të marrësh nga një faqe si anegino, e cila përveç se ka një listë email-esh dhe çdo muaj iu dërgon anëtarëve një listë me oferta pune, ka gjithashtu një databazë rezumesh...
 
ore një kalim që bëra unë paska plot faqe për njoftime, paratë nga i nxjerrin nuk e mora vesh se edhe ndonjë reklamë që mund të kenë nuk besoj se mjafton për shpenzimet.
 
ore një kalim që bëra unë paska plot faqe për njoftime, paratë nga i nxjerrin nuk e mora vesh se edhe ndonjë reklamë që mund të kenë nuk besoj se mjafton për shpenzimet.
Shumica e faqeve që janë online nuk është se i kanë për të mbuluar shpenzimesh. Janë faqe për hobi. Edhe @Universal nuk mendoj se ka vetëm këtë faqe. Apo jo?
 
Si fillim nuk dua ta ngarkoj po gjithmone duke pare pasi eshte nj3 platforme qe nuk i mungon tregut.
Faqja ime e vetme eshte dhe kete e kishte molecule e ngaqe nuk kishte kohe, thash te meresha une me te..
 
Shumica e faqeve që janë online nuk është se i kanë për të mbuluar shpenzimesh. Janë faqe për hobi. Edhe @Universal nuk mendoj se ka vetëm këtë faqe. Apo jo?
Hobi hobi, por kur fatura mujore për hostin dhe shpenzimet e tjera janë disa qindra apo dhe mijëra euro në muaj, del ca si hobi i shtrenjë apo jo...
Di njeri gjë, sa mund të kushtojë hosti nëse ke 1 deri 2 milion shikime çdo muaj?
 
Si fillim nuk dua ta ngarkoj po gjithmone duke pare pasi eshte nj3 platforme qe nuk i mungon tregut.
Faqja ime e vetme eshte dhe kete e kishte molecule e ngaqe nuk kishte kohe, thash te meresha une me te..
asnjehere nuk mund te thuhet qe e kam ngarkuar faqen shume. i vetmi raste qe mund te themi qe e kemi ngarkuar nese ngarkojme video ose foto.
 

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top