• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Ça do bëhet me çatin?

Exp

Administrator
#1
(chat-in jo çatinë)
Ore si do bëhet me chat-in ose rregullojeni ose hiqeni nga menuja.
dhe meqë thashë menuja, po sikur të vendosit chit-chat në menu pasi atë e përdorim më shpesh :hmm:
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#4
Do doja te thoja, dy chate jane momentalisht qe kane aktivitet Albnetwork dhe Netedy qe mbahen, problemi qendron sepse nese vendosni chatin e dikujt do ishte mire te njihej edhe e drejta e forumit si link, ne te mire te forumit.
Edhe pse kjo varet se nga sa vizitore mund te ofroje nje faqe rreth chatit.
 

Poshnjari

Administrator
Staff member
#5
Do doja te thoja, dy chate jane momentalisht qe kane aktivitet Albnetwork dhe Netedy qe mbahen, problemi qendron sepse nese vendosni chatin e dikujt do ishte mire te njihej edhe e drejta e forumit si link, ne te mire te forumit.
Edhe pse kjo varet se nga sa vizitore mund te ofroje nje faqe rreth chatit.
Të vendosnin linkun e sitit do të ishte shumë gjë e mirë.
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#7
Jane te gatshem te vendosin link tek realname i useraname :
Vizitor nga: (http://shqipopedia.org) kshu do te duket linku i cdo vizitori qe hyn ketu, madje mund te hapet edhe nje dhome ku mund te pasqyrohet faqja e shqipopedia.
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#10
Kur te kesh kohe vendose chatin @Poshnjari per te tjerat kontaktojme me ata.

Isha une ai qe e prisha me te paret edhe duhet une ta rregulloj prap :)
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#14
Fola me molecule dhe me tha te presim pak, sa te bej nje dezign te bukur dhe ta jap tha, se kane ndryshuar disa gjera.