Çfarë doni që t'i dhuroni vetes

Shefi

Ushtar i lartë
Anëtarë stafi
Po pra çfarë do donit t'i dhuroni vetes se po pritët nga babagjyshi:unamused: do prisni shumë

po e nis unë :hmm:


sapo e pashë këtë, gjithë ditën te ajo e kam mendjen:dreaming:
st.jpg
 
Ora ka shumë sy, edhe mua më pëlqen shumë sidomos ne gold
Ne ngjyre gold unë do e merrja vetem nese eshte gold. Sepse nese e merr stainless steel (çelik inoks) është orgjinale pasi çeliku atë ngjyrë ka
Ndërsa me ngjyrë ari nëse nuk është ar unë i qëndroj larg. Sepse të kërkosh vëmëndje (është e verdhë bie në sy) për diçka joorgjinale.
E gjeta këtë në ngjyrë tjetër
:hmm:.
ora.jpg

Si puna e njerit qe blinte ore Patek Philippe imitim me 100+ euro (ca mendimi ke ti @Julius per kete muhabet;))
Ai qe e blen kete e ben qe te impresionoje te tjeret, tani jane dy skenare tjetri ose e njeh kete ore ose nuk e njeh.
Ai qe nuk e njeh nuk impresionohet nga marka sepse nuk e njeh, edhe sikur t'i pelqeje. :unamused:
(Pasi keto ore te perdorura jane disa dhjetra mijera dollare)
Ndersa ai qe e njeh, e njeh dhe ka per ta kuptuar qe nuk eshte orgjinale :tmi: ....
Fundja me 100euro merr nje ore brenda llogjikes
nje Seiko, nje Casio, nje Orient, akoma dhe nje Citizen apo Bulova mund te gjesh me kete cmim....
 
Nuk jam dakord! Protestoj! @Shefi dikur donte këtë Jaguar XKR-S :
View attachment 81
Une dakort jam le ta marre :cwl: por ajo dodge qenka pak me praktike mo. Pasi kjo tjetra eshte vetem sportive por dodge ben edhe per perdorin te perditshem. Jaguar e mire fare eshte por ja vjen si makine e trete. Pasi si makine te dyte une sygjeroj nje SUV si ky ketu GMC terrain
2016-gmc-terrain-denali-v-6-awd-test-review-car-and-driver-photo-663121-s-original.jpg
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,280
1,318
Çuçuritje 2022
5,246
271
Çuçuritje 2021
16,533
688
Çuçuritje 2020
6,549
303
Çuçuritje 2019
5,802
148

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top