• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Bashkëbisedim (Chat) 24/7 - le të takohemi tek dhoma #Shqipopedia

Uriel

Freelance Developer Uriel
#1
Të gjithë anëtarët nëse duan të slaps-in njëri-tjetrin apo të bëjnë chit-chat janë të mirëpritur në kanalin#Shqipopedia i cili është hapur enkas për anëtarët e forumit.

Krahas leximit ne forum, tani shtohet edhe kenaqesia e komunikimit direkt ne kete kanal.

Klikoni Chat Shqipopedia dhe jeni të mirëpritur! :)
 

Poshnjari

Administrator
Staff member
#2
Të gjithë anëtarët nëse duan të slaps-in njëri-tjetrin apo të bëjnë chit-chat janë të mirëpritur në kanalin#Shqipopedia i cili është hapur enkas për anëtarët e forumit.

Krahas leximit ne forum, tani shtohet edhe kenaqesia e komunikimit direkt ne kete kanal.

Klikoni Chat Shqipopedia dhe jeni të mirëpritur! :)
Kemi qenë pak të ngarkuar dhe e kemi lënë pasdore dhomën e chatit..
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#4
Chat-i është aktiv - Mbi 150 shqiptar në linjë
Pershendetje!​
Ne bashkpunim me nje nga rrjetet me te medhenje te chatit shqiptar ne plataformen IRC*.Ju komunikojme se hapesira Chat eshte Aktive.
Mund te futeni ne hapesiren Chat nga Menuja siper nen emrin "CHAT": Vendosni Pseudoniumin qe deshironi te mbani dhe klikoni "Futu ne Chat"​
Ne Chat ndodhen mesatarisht mbi 150 shqiptar ne linje nga e gjithe bota. Respektoni bashkefolesit dhe respektoni rregullat e chat-it.​
Edhe nje here mund te navigoni nepermjet Chat NETEDY
Ju urojme Argetim te kendshem!​