• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Chit-chat

Shefi

Administrator
#41
Uau. Atë që shumë vitesh shefi kishte parashikuar dhe mezi priste të realizohej, sapo u bë.
Kartë memorje 1TB do dalë në prill dhe do bëjë $500 ndërsa 512GB $200.
Çmenduri fare. Po fare aman.

Hard diskun e parë 500GB e kam blerë në 2004 a 2005 nëse e mbaj mend mirë, ndoshta 200€-250€. Megjithatë karta 1TB është shumë e madhe, Samsung Galaxy 10 e njeh një kartë të tillë titanike, puna është me se do e mbushësh gjithë atë kartë mo byrazer.
Untitled_2.0.jpg
 
Last edited by a moderator:

Uriel

Freelance Developer Uriel
#42
Kush me ndihmon me ndonje site ku mund te shkarkosh libra shqip falas ?
 

Exp

Administrator
#43
Kush me ndihmon me ndonje site ku mund te shkarkosh libra shqip falas ?
çfarë librash po kërkon njëherë se kanë qënë sa faqe por nuk po i gjej ka mundërsi që të mos jenë më vërdallë....
 

Exp

Administrator
#45
regjistrohu te scribd dhe shkarko andej, se ka shumë pdf-ra shqip, vetëm se që të shkarkosh duhet të ngarkosh
 

Exp

Administrator
#46
kismet mbase na vjen mbarë ndonjë moment dhe e bëjmë edhe ne një portal librat shqip, pasi kemi kohë që e kemi menduar diçka të tillë