Çuçuritje 2019

Status
Nuk është e hapur për përgjigje të mëtejshme.

Exp

Kalorës
Na duhet pra dhe një temë e tillë.

Ja psh ky shoku këtu ka publikuar një video në facebook që ka kapur mbi 33 milionë shikime pakaluar një javë
nëse këto shikime do t'i kishte në youtube me reklama do kishte bërë gjithë ato para.
nga 15K deri në 50K euro...
 
kismet mbase na vjen mbarë ndonjë moment dhe e bëjmë edhe ne një portal librat shqip, pasi kemi kohë që e kemi menduar diçka të tillë
 
Keni patur drita, ashtu fejsbuk nga lagjia juaj sot mo. Se neve na ka hikur fare :eek:
febe-ja.jpg
 
Sinqerisht nuk ja vlen te meresh me faqe qe jane te stermbushura me shit/blerje ne internet ose do sponsorizosh nje shume te madhe qe te krijosh reklama..
 
nuk na tha gjë ai kinezi :cwl: ndonjë sekret për shopify. se facebooku të grin nga paraja...
 
Po. Pasi nëse ngarkohen nga postimi vizitoret nuk mund t'i shikojnë. Kurse kur ngarkohen tek galeria dhe e vendosim ne postim mund t'i shikojnë imazhet e ngarkuara.
Ëhë ok. Po sikur tek fotografia të shtosh edhe linkun e temës që të marrë bota më shumë informacion.
 
-Psh e ngre ti një foto tek albumi, të cilën do e shtosh në një temë?
-Ëhë e ngrej. -do thuash ti.
-Te përshkrimi i fotos te albumi mund të shtosh edhe linkun ku u përdor kjo foto. -them unë.
Kjo mund te behet manualisht.
Gjithsesi do shikojmë mos bëjmë ndonjë ndryshim tek kategoria e shkarkimeve, që të mos i ndërlikojmë gjërat.
 
  • Pëlqej
Reagimet: Exp
Paske qënë i rrezikshëm mo :eek: @Dr_Luka si ja mbylle muhabetin:las: shefit ashtu:spoileralert:.
Tani vërtet je drejtori ti por po të isha unë shefi të zhdëpja në dru:punch:dhe
kur të logohesha unë do të kullonte djersa ballit:relieved:
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,285
1,318
Çuçuritje 2022
5,248
271
Çuçuritje 2021
16,535
688
Çuçuritje 2020
6,551
303
Çuçuritje '24
1,028
154
Status
Nuk është e hapur për përgjigje të mëtejshme.

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top