• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Diskutime te lira shtator 2018

Uriel

Freelance Developer Uriel
#21
Me pelqen kur thone njerezit, qe njeriu vleresohet nga shpirti dhe jo nga paraqitja. :ttm:
 

Poshnjari

Administrator
Staff member
#22
Interesante si video, por e kemi diskutuar njëherë këtë çështje.
Mua personalisht më rastisi njëherë në punë në super market. Aty ku punoja erdhi një i pastrehë dhe unë ndodhesha tek arka për të ndihmuar ata persona që kishin nevojë për të mbartur psonjat e tyre deri tek makina ose shtëpia e tyre nëse ishte afër. Por ai kishte muaj të tërë pa bërë banjo, dhe vinte një erë, sa sinqerisht wc-t e paraburgimit në greqi, kujt i ka rastisur e di, vinin aroma "trëndafil". Po më vinte për te vjedh, nuk durova dot më u largova se po të qëndroja edhe 10 sekonda do kisha vjedh aty. Që të dalë në temë, nuk paragjykoj njëri, por t'i afrohesh një të pastrehu është vërtet e rrezikshme sidomos nga ana shëndetësore.