• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Faqa Me e Re Per Njohje Online!

Walker

New Member
#1
http://wWw.Caplini.nl & http://WwW.Knaquirc.Com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#2
O Walker eshte e kote te perpiqesh me domain gradis sepse ata qe kane mbetur jane si pasoje e vjetersise dhe frekuentimet e shpeshta qe vizitohet..
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#5
Jam ne fazen me te veshtire qe mundohem ta le fare, dhe shpresoj tja harrij qellimit.

Duket qesharakare, po chati eshte semundje sidomos per dike qe ka vite me radhe e ka te pamundur te shkeputet.
 

Exp

Administrator
#7
O Walker eshte e kote te perpiqesh me domain gradis sepse ata qe kane mbetur jane si pasoje e vjetersise dhe frekuentimet e shpeshta qe vizitohet..
Fiks. Aty me pagesë dhe të plas shpirtin dhe një e dy kërkon upgrade, jo më falas që stë ka gjë për borxh.