• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Google heq butonin [View Image]

Luka

Moderator
#4
po mo ashtu e beri, ca t'i besh
Ajo qe me beri pershtypje ishte se po kerkoja per gazetn ballkan dhe nuk po e gjeja dot. e kerkova me imazh dhe me nxorri nje faqe. dhe mungonte opsioni qe te shikoja direkt imazhin per te te lexuar faqen e pare. dhe kishte vetem link per ne faqen kruesore te faqes dhe kam harxhuar goxha kohe sae gjeta. Mire qe e hoai por te pakten te tregoi linkun e artikullit jo kot me kot.
 

Exp

Administrator
#5
epo tani g-ja eshte njeshi i botes ben c'i qejfi, nuk na e ka me nevojen. qe kur filloi qe rezultatet jane te personifikuara e mori nje drjejtim jo te duhur