Kjo është mos e beso po deshe

Shefi

Ushtar i lartë
Anëtarë stafi
Sot në mëngjes vura re që më kishte humbur portofoli, dhe nuk pyeta për paratë por normalisht për gjithë dokumencacionin brenda.:map:
Dal nga shtëpia pa portofol, më duket vetja lakuriq pa portofol pa celular pasi nuk je i "armatosur":punch:...
Gjithsesi dal nga shtëpia dhe nuk kaluan nja dy orë dhe gjej një portofol plot e përplot, kishte aq shumë :$$$:saqë
mund të paguanim hostin dhe plot shpenzime për shqipopedian për të paktën tre vjet o @Dr_Luka
nuk kaluan as pesë minutash dhe gjej personin që i takonte :worried: pasi dallohej në distancë:giggle:
ja dhashë dhe gjithë ditën e kisha mendjen te portofoli im :inlove:

Vij në shtëpi, e kthej përmbys, i bie murit me kokë :bhow:bëhem sterrë nga nervat :angry: dhe kushedi çfarë kam thëne :swearing:
kur nuk e gjeta :spoileralert:mu kujtua një libër që kam lexuar si të gjeni gjërat e humbura.
dhe rregulli i parë është "Kur keni humbur diçka nuk është se diçka-ja ka humbur, por ju keni humbur, sepse nuk e dini ku e kini lenë:laugh:"
(nuk e kam lexuar librin në fakt vetëm rregullin e parë pasi besoj se i përfshin të gjithë të tjerat)
dhe e gjeta lehtësisht, portofoli ishte zhytur në kolltuk :rofl:
:yeah:
(true story)
 
Rregulli fundit nga moderatorët:
FB_IMG_1536060186749.jpg


Qyteti i Sarandës pa photoshop sigurisht.:selfie::super:
 
Jo kjo, por dhe 10 foto të tilla nuk mjaftojnë për të harruar atë "surprizën" që na bëre qëparë:cwl:
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,285
1,318
Çuçuritje 2022
5,248
271
Çuçuritje 2021
16,535
688
Çuçuritje 2020
6,551
303
Çuçuritje 2019
5,805
148

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top