• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Motorra kërkimi alternativë të google

Exp

Administrator
#1
https://duckduckgo.com/
mbase eshte faqja me e madhe rival kryesor i google pasi eshte shume e sigurte
dhe qe perdoret shume ne SHBA. Nese keni merak privatesine dhe te dhenat tuaja
dhe nuk keni besim tek google ky eshte sajti juaj.

https://www.startpage.com
kjo faqe eshte faqe qe ruan privatesine dhe ka shume popullaritet ne Gjermani
 

Exp

Administrator
#3
Të gjitha ruajnë të dhëna. Por këtë gjermanen nuk e kuptova mirë unë. Nga google nuk i merrë të dhënat ajo?
o daku, po jo si duck-u:lol:
ate perdor edhe tor
per ate tjetren nuk kam shume info