• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Për çfarë ju ka marrë malli.

Exp

Administrator
#1
Lamë nam o burra të dheut asnjoni nuk dënjon me bo nji postim.
Hapa unë një tani. Për të thenë se për çfarë ju ka marrë malli, për çfarëdo lloj gjëje
Më ka marrë malli për një byrek me hithra
:lol:
 

Poshnjari

Administrator
Staff member
#2
Lamë nam o burra të dheut asnjoni nuk dënjon me bo nji postim.
Hapa unë një tani. Për të thenë se për çfarë ju ka marrë malli, për çfarëdo lloj gjëje
Më ka marrë malli për një byrek me hithra
:lol:
Ah po ta dija do të dërgoja një copë byreku me hithra, pasi kisha dje mbrëma.
Gjithsesi mua më ka marrë malli për :idea:bukë saçi. :rofl:
 

Exp

Administrator
#3
Ah po ta dija do të dërgoja një copë byreku me hithra, pasi kisha dje mbrëma.
Gjithsesi mua më ka marrë malli për :idea:bukë saçi. :rofl:
Ik se na shkoi goja leng. Lum si ti.
Ah te shkretet ne ore qe nuk heqim dot dore nga buka :bhow:
 

Exp

Administrator
#4
E di ti se çfarë është përpeqi?
hë e di?
Dua përpeq!
 

Exp

Administrator
#7
Të dëgjuar e kam dhe më duket se është lloj ëmbëlsire. Kur unë i kam futur një paraspanj ose paradspanj si thonë disa të tjerë.
:cwl: ndryshe i thone petanik.
eshte thjesht byrek i thate me pete
por cuditerisht shume i mire:laugh:
 

Exp

Administrator
#9
ore mire qe byrek nuk na dhe por beji ndonje foto te na nxerresh mallin
 

Shefi

Administrator
#11
Ajo eshte kollaj fare, ik nje xhiro brenda dites ne Prizren, eshte jashte Shqiperise dhe eshte shume bukur:blessing:
 

Shefi

Administrator
#13
Kam qene aty dhe eshte bukur, por e kam fjalen diku ne EU te stabilizohesh me letra e pune.
EU-ja po nuk ndyshoi kurs 180grade ka per te marre veten me qafe dhe gjithe qyteterimin perendimor dhe nese mban kete drejtim
nuk eshte cudi po te themi se pas 50-80 vitesh njerezit do vene drejt Rusise dhe jo drejt perendimit.
Besoj se tani ja vlen te vesh ne Zvicer apo Austri, por eshte shume e veshtire per dokumenta.
 

Exp

Administrator
#16
Se mos e ke raki thane more, se te erdha aty, e te rrembeva nja dy bidone :bandit:. Ndersa sa per kafene turke as qe nuk e ve ujin ne zjarr:tso:

(Ore pse i themi kafe turke sot e kesaj dite une nuk e di, kafja vjen nga brazili dhe behet ne shqiperi, pse nuk i themi psh dhe ekspresit kafe italiane:movember:?)
 

Poshnjari

Administrator
Staff member
#18
Kafe gjate mbledhjes se fundit kur por bizedohej per planet afatgjate;).
Ore meqe thashe plane une, i mbarove ato dy detyrat qe te dha shefi ty. Se mesa degjova une do vije shume shpejt nje akoma me e madhe dhe po e kapi projekti projektin nuk e merr dot veten pastaj
o_O:ohno::ill:
Paska Glina edhe ne USA?