• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Shqiptarë në Angli

Exp

Administrator
#2
Flamuri Britanik i quajtur edhe Union Jack është krijuar nga bashkimi i flamurit anglez. flamurit skocez dhe flamurit irlandez. flamuri-britanik.jpg