• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Si të fus Post Pagination në një postim?

Exp

Administrator
#1
Pasi i bëra update temës së sajtit tim tani kur një postim të madh e kam të ndarë në disa pjesë me numra
[1] [2] [3] [4] [5] tani nuk ma nxjerr më ashtu, por vetëm me NEXT ose PREVIOUS. Ka ndonjë mënyrë për ta zgjidhur ketë?
 

Exp

Administrator
#3
forum koti o burre i dheut. kam nje jave problem dhe se can koken njeri.
do ankohem @Shefi qe ta mbylle fare forumin. kot qe e mbani hapur.
:dead::bandit:
 

Exp

Administrator
#5
mos e shaj thote. i bera update temes edhe ajo, u be me keq ne vend qe te behej me mrie.:ohno::map:
edhe me rane pageview/ session me shkuan 1 fare, pasi mesa duket ai trimi
do qe tja blejme temen ne edhe e beri me keq. po nuk e di ai qe kacidhe cka per te pare nga une.:lol:
:thanks: meqe ra fjala ky plugins punoi, pasi kisha provur disa edhe dilnn :wrong: