Tifozeria juaj ?

Uriel

Ushtar mjeshtër
Mqse filluan kampionatet, cili eshte ekipi qe beni tifoz dhe si i shikoni ambiciet per sivjet?
 
P.s Personalisht jam tifoz i Lazios dhe shpresojme kete vit ndonje vend ne champions league.
 
P.s Personalisht jam tifoz i Lazios dhe shpresojme kete vit ndonje vend ne champions league.
:no: çdo nga italia ti mo mik. ik andej nga franca, zgjidh ndonje paris zhëzhëzhë:oh:
kupën e morët. ça do më tani ti:bhow:. unë dhe @Dr_Luka e dimë sesi e kaluam këtë botëror me italinë jashtë:las:
 
Unë kam qenë Juventin gjithmonë dhe përsëri me atë jam. U mërzita pak pse erdhi Ronaldo, por gjithsesi ata e dinë. E filloi mirë ndeshjen e parer dhe shpresoj të eci mirë këtë sezon.
 
@Shefi nxirre koken :bandit: me ke ekip je :selfie:
Te skuadrat nuk jam shume i thekur. Edhe une tek Juventus jam, por edhe nje here jo 100%.
Psh kur u ngrit ne seria A Chievo, vetem me lojtare italiane shpresoja te dilnin kampione por edhe pse vajten shume larte
nuk u bene kampione keshtu qe u ktheva prape me Juven.
 
Unë kam qenë Juventin gjithmonë dhe përsëri me atë jam. U mërzita pak pse erdhi Ronaldo, por gjithsesi ata e dinë. E filloi mirë ndeshjen e parer dhe shpresoj të eci mirë këtë sezon.

Shiko, ronaldo mistrec eshte, por eshte njesh ka klas, nuk kapet. Nese i ngjit loja te Juventus, ca problemi ka.
 
Nje fitore e Lazios sot, duke fituar derbin e qytetit te con ne qiellin e shtate e pse jo te mos mendojme Bayer Munchen ne Champions League.

Keta lojtare kane dicka magjike qe vetem tifozeria e tyre e kupton.. ⚪
 
Nje fitore e Lazios sot, duke fituar derbin e qytetit te con ne qiellin e shtate e pse jo te mos mendojme Bayer Munchen ne Champions League.

Keta lojtare kane dicka magjike qe vetem tifozeria e tyre e kupton.. ⚪
Lazio ekip i mirë, por nuk ka "heshtra" për kupë. Është si Juventus për champions league. Në mos gaboj Juve është ekipi që ka vajtur më shumë herë në finale ku shumicën e rasteve ka humbur. Edhe Lazio është e mirë sezonin e parë, pastaj nga mesi i të dytit dhe afër fundit lojtarët lodhen shumë.
 

Ja dhe disa tema interesante

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top