• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Tregti.aL

Uriel

Freelance Developer Uriel
#22
cfare instalimi behet qe cdo postim qe behet ne forum te postohet edhe ne faqe ne facebook, dini gje ?
 

Shefi

Administrator
#23
sec ka qene nje sajt, nuk po me kujtohet. dhe nuk e di nese ben per forume. Edhe ne e donim ne fakt kete per forumin tone.
kismet tani kur te me kujtohet se nuk e mbaj mend si e ka emrin.
 

Shefi

Administrator
#24
vangjel e gjeta me duket, por nuk e di perse eshte dhe nese ben pasi kam qe nga viti 2015 pa u futur, (ifttt.com)
hidhi nje sy dhe na thuaj a ben per kete pune apo jo.
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#25
Nuk me thoni ka ndonje opsion ky xenforo qe mund re rifreskoj temen qe mund ta ripostoj prap pa e bere nga fillimi ?
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#26
vangjel e gjeta me duket, por nuk e di perse eshte dhe nese ben pasi kam qe nga viti 2015 pa u futur, (ifttt.com)
hidhi nje sy dhe na thuaj a ben per kete pune apo jo.
Duhet me kap ndonje feed poster po tani i jap share post temes vonon 2 sec po mire eshte.
 

Exp

Administrator
#31
duke qënë se je faqe e re, përveç bashkëpunimeve, besoj se mund të hyjë në punë të shtosh materjale/ artikuj që kanë lidhje me tregtinë, shitjet dhe blerjet. Këto materjale mund të kenë edhe sondazhe.
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#32
duke qënë se je faqe e re, përveç bashkëpunimeve, besoj se mund të hyjë në punë të shtosh materjale/ artikuj që kanë lidhje me tregtinë, shitjet dhe blerjet. Këto materjale mund të kenë edhe sondazhe.
Ngela copy/paste madje sot e kam publikuar ne shume faqe dhe pash mbi 20 vizitore online, e gjitha ka te beje me marketingun.
Na duhen sa me shume reklama...
 

Exp

Administrator
#34
gjithashtu mirë do ishte që njoftimet të kenë tags
njoftime pune
njoftime pune premium
njoftime qeraje
njoftime makina
njoftime shitje
njoftime shtepi ne shitje
njoftime biznesi
njoftime imobiliare

etj
 

Exp

Administrator
#35
ide gjithashtu mund të marrësh nga një faqe si anegino, e cila përveç se ka një listë email-esh dhe çdo muaj iu dërgon anëtarëve një listë me oferta pune, ka gjithashtu një databazë rezumesh...
 

Exp

Administrator
#36
ore një kalim që bëra unë paska plot faqe për njoftime, paratë nga i nxjerrin nuk e mora vesh se edhe ndonjë reklamë që mund të kenë nuk besoj se mjafton për shpenzimet.
 

Poshnjari

Administrator
Staff member
#37
ore një kalim që bëra unë paska plot faqe për njoftime, paratë nga i nxjerrin nuk e mora vesh se edhe ndonjë reklamë që mund të kenë nuk besoj se mjafton për shpenzimet.
Shumica e faqeve që janë online nuk është se i kanë për të mbuluar shpenzimesh. Janë faqe për hobi. Edhe @Universal nuk mendoj se ka vetëm këtë faqe. Apo jo?
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#38
Si fillim nuk dua ta ngarkoj po gjithmone duke pare pasi eshte nj3 platforme qe nuk i mungon tregut.
Faqja ime e vetme eshte dhe kete e kishte molecule e ngaqe nuk kishte kohe, thash te meresha une me te..
 

Exp

Administrator
#39
Shumica e faqeve që janë online nuk është se i kanë për të mbuluar shpenzimesh. Janë faqe për hobi. Edhe @Universal nuk mendoj se ka vetëm këtë faqe. Apo jo?
Hobi hobi, por kur fatura mujore për hostin dhe shpenzimet e tjera janë disa qindra apo dhe mijëra euro në muaj, del ca si hobi i shtrenjë apo jo...
Di njeri gjë, sa mund të kushtojë hosti nëse ke 1 deri 2 milion shikime çdo muaj?
 

Poshnjari

Administrator
Staff member
#40
Si fillim nuk dua ta ngarkoj po gjithmone duke pare pasi eshte nj3 platforme qe nuk i mungon tregut.
Faqja ime e vetme eshte dhe kete e kishte molecule e ngaqe nuk kishte kohe, thash te meresha une me te..
asnjehere nuk mund te thuhet qe e kam ngarkuar faqen shume. i vetmi raste qe mund te themi qe e kemi ngarkuar nese ngarkojme video ose foto.