• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Uebsajt për shqiptarët e Italisë

Exp

Administrator
#1
Ky është një nga sajtet më të mëdha për shqiptarët e Italisë me temat dhe problematikat që kanë ata atje.

ALBANIA NEWS
https://www.facebook.com/albnews/
190.000 pëlqime
https://www.albanianews.it/

--------------------------------------------------
Shqiptari Italisë
https://www.facebook.com/shqiptariitalise/
15.000 pëlqime
http://www.shqiptariiitalise.com

Io non sono siciliano, ma Arbëreshë
https://www.facebook.com/Io-non-sono-siciliano-ma-Arbëreshë-207701489251628/
11.000 likes
 
Last edited:

Exp

Administrator
#6
meqe ra llafi ROFL = Rolling On the Floor Laughing (Po rrokullisem ne dysheme nga të qeshurat)