Çfarë doni që t'i dhuroni vetes

Shefi

Ushtar i lartë
Anëtarë stafi
Po pra çfarë do donit t'i dhuroni vetes se po pritët nga babagjyshi:unamused: do prisni shumë

po e nis unë :hmm:


sapo e pashë këtë, gjithë ditën te ajo e kam mendjen:dreaming:
st.jpg
 
Ora ka shumë sy, edhe mua më pëlqen shumë sidomos ne gold
Ne ngjyre gold unë do e merrja vetem nese eshte gold. Sepse nese e merr stainless steel (çelik inoks) është orgjinale pasi çeliku atë ngjyrë ka
Ndërsa me ngjyrë ari nëse nuk është ar unë i qëndroj larg. Sepse të kërkosh vëmëndje (është e verdhë bie në sy) për diçka joorgjinale.
E gjeta këtë në ngjyrë tjetër
:hmm:.
ora.jpg

Si puna e njerit qe blinte ore Patek Philippe imitim me 100+ euro (ca mendimi ke ti @Julius per kete muhabet;))
Ai qe e blen kete e ben qe te impresionoje te tjeret, tani jane dy skenare tjetri ose e njeh kete ore ose nuk e njeh.
Ai qe nuk e njeh nuk impresionohet nga marka sepse nuk e njeh, edhe sikur t'i pelqeje. :unamused:
(Pasi keto ore te perdorura jane disa dhjetra mijera dollare)
Ndersa ai qe e njeh, e njeh dhe ka per ta kuptuar qe nuk eshte orgjinale :tmi: ....
Fundja me 100euro merr nje ore brenda llogjikes
nje Seiko, nje Casio, nje Orient, akoma dhe nje Citizen apo Bulova mund te gjesh me kete cmim....
 
Nuk jam dakord! Protestoj! @Shefi dikur donte këtë Jaguar XKR-S :
View attachment 81
Une dakort jam le ta marre :cwl: por ajo dodge qenka pak me praktike mo. Pasi kjo tjetra eshte vetem sportive por dodge ben edhe per perdorin te perditshem. Jaguar e mire fare eshte por ja vjen si makine e trete. Pasi si makine te dyte une sygjeroj nje SUV si ky ketu GMC terrain
2016-gmc-terrain-denali-v-6-awd-test-review-car-and-driver-photo-663121-s-original.jpg
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,674
1,318
Çuçuritje 2022
5,404
271
Çuçuritje 2021
16,830
688
Çuçuritje 2020
6,719
303
Çuçuritje 2019
6,123
148
Back
Top