Për gocat

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Këshillë për gocat (kjo vlen edhe për qunat)
mos bëni tatuazhe. mendoni afatgjatë kanë shumë probleme dhe nuk ja vlen (duhet hapur një temë posaçërisht për këtë)
imagjinoni sikur keni një makinë për gjithë jetën tuaj
një nga ato super-lluksozet psh Bentley, a do t'i ngjisnit asaj mballoma të tilla reklama idiote?
-kurrsesi! pasi ajo është perfekte
e njëjta gjë vlen edhe për trupin tuaj,
madje trupi juaj vlen më shumë pasi makina blen sa të duash trup një ke
aq më tepër me trupin tuaj, një keni, ruajeni sa më mirë është pothuajse perfekt ashtu siç është.

Foe9GzaXoAELw_Q.png

mos bini pre e reklamave dhe kulturës protatuazhiste që ka po lulëzon, është tjesht trend dhe biznes
nuk ka gjë më të shpifur se to aq më tepër kur dikush ka një farë moshe dhe lëkura lëshohet dhe varet dhe ka një tatuazh
plus rreziqeve të tjera shëndetësore, reaksioneve, kancereve dhe që gjithnjë duhet të mbrohet nga dielli
dhe të gjitha këto me kosto të madhe monetare, plus që nuk i dihet se çfarë higjene dhe sterilizim përdor tatuazhisti
dhe nëse pendoni dhe doni te fshini tatuzhin duhet të paguani shumëfishin e parave që keni paguar për tatuazhin
dhe gjithë këto me dhimje dhe kohë e harxhuat kot
 
Këshillë për gocat (kjo vlen edhe për qunat)
mos bëni tatuazhe. mendoni afatgjatë kanë shumë probleme dhe nuk ja vlen (duhet hapur një temë posaçërisht për këtë)
imagjinoni sikur keni një makinë për gjithë jetën tuaj
një nga ato super-lluksozet psh Bentley, a do t'i ngjisnit asaj mballoma të tilla reklama idiote?
-kurrsesi! pasi ajo është perfekte
e njëjta gjë vlen edhe për trupin tuaj,
madje trupi juaj vlen më shumë pasi makina blen sa të duash trup një ke
aq më tepër me trupin tuaj, një keni, ruajeni sa më mirë është pothuajse perfekt ashtu siç është.

View attachment 2234
mos bini pre e reklamave dhe kulturës protatuazhiste që ka po lulëzon, është tjesht trend dhe biznes
nuk ka gjë më të shpifur se to aq më tepër kur dikush ka një farë moshe dhe lëkura lëshohet dhe varet dhe ka një tatuazh
plus rreziqeve të tjera shëndetësore, reaksioneve, kancereve dhe që gjithnjë duhet të mbrohet nga dielli
dhe të gjitha këto me kosto të madhe monetare, plus që nuk i dihet se çfarë higjene dhe sterilizim përdor tatuazhisti
dhe nëse pendoni dhe doni te fshini tatuzhin duhet të paguani shumëfishin e parave që keni paguar për tatuazhin
dhe gjithë këto me dhimje dhe kohë e harxhuat kot
Shum e vërtetë qe kërkojn për të fshir tatuazhin m shum nga c marrin për të ta bër… un kam 1 por te vogel ,dhe nje dit isha duke u menduar dhe doja të fshija të beja dicka tjeter ,shkoj interesohem ,dhe mir që të ngelet shënj ,por me krkuan shume..e lash fare nuk e fshiva 😂
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Back
Top