Si te bejm forumin me aktive ?

po te kete liri dhe vijne.
shumica forumeve shkojn me politika personale
Ky është një problem i gjithë forumeve anembanë botës dhe jo vetëm i forumeve shqiptare.
po por duhet te ket usera qe te ket interaktivitet
ku ti gjejm kto usera lind pyetja đŸ€§
Janë ata që bëjnë vetëm copy/paste
Janë ata që duan me postu big brother
Janë ata që postojnë lajme dhe politikë
:rolleyes:

Nëse ne jemi aktivë dhe deri në fund të vitit do na vijnë katër a pesë si puna jonë, jemi pikë fare. Por zakonisht nëse forumi nuk është shumë aktiv apo postimet më të shumta i kanë vetëm dy a tri vetë (si psh forumi ynë:giggle::facepalm: e ca të tjerë) e ka pak më të vështirë një anëtar i ri të fillojë të postojë apo të hapë tema...
Do doj shum qe te kishim te pakten 20-30 antar aktiv
Por jam shumë dakort po të ishim një grup 20-30 aktiv që të mbështesnim njëri tjetrin do ishte fantastike
 
Do doj shum qe te kishim te pakten 20-30 antar aktiv
Në fillim ishim tre a katër tani jami gjashtë a shtatë, janë shtuar radhët:sarcastic:, pastaj dhjetë e më pas njëzet. Do punojmë me veglat dhe mundësitë që kemi në dispozicion.

Nëse ke dëshirë mund të gjesh më shumë informacion në këtë temë
 
Në fillim ishim tre a katër tani jami gjashtë a shtatë, janë shtuar radhët:sarcastic:, pastaj dhjetë e më pas njëzet. Do punojmë me veglat dhe mundësitë që kemi në dispozicion.

Nëse ke dëshirë mund të gjesh më shumë informacion në këtë temë
po ndryshe nga forumet e tjera ktu vec bie...
mendon se ka te bej dhe fakti qe si eshte ber ubdate a si thuhet forumit ?
 
po ndryshe nga forumet e tjera ktu vec bie...
mendon se ka te bej dhe fakti qe si eshte ber ubdate a si thuhet forumit ?
Lexoje atĂ« temĂ«n se ka shumĂ« informacion. Por edhe ajo qĂ« thua ti ka ndikim nĂ«se platforma e forumit mund tē ishte me interaktive ndoshta forumet do kishin mĂ« popullaritet
 
Lexoje atĂ« temĂ«n se ka shumĂ« informacion. Por edhe ajo qĂ« thua ti ka ndikim nĂ«se platforma e forumit mund tē ishte me interaktive ndoshta forumet do kishin mĂ« popullaritet
e lexova paka shum .... mua personalisht dy forume qe jan permendur aty me duken shum abuzues , sidomos forumi atij qerosit se zdua te permend emra😅
ne thelb un dua te kontriboj per mbarvajtjen e forumit , me thuaj cfar mund te bej ?
 

Ja dhe disa tema interesante

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top