Fragmente filmash

Këta dy filmat nuk i kam parë. Përse bëhet fjalë?
Këtë të dytin ka të bëji me një djalë që e ka braktisur e ëma apo që i ka vdekur?
I pari quhet , Nese nje dite do te trokasesh ne porten time. Me Virna Lisi , kesaj i behet vajza drogaxhie e lufton me jeten qe ta ktheje prane vetes e pas shume veshtiresish ne fund ja arrin , e bija kthehet te shtepia e saj.

I dyti quhet Marko ne kerkim te nenes , nga apeninet ne ande ,
Marko mendonte qe e ema kish vdekur por zbulon qe ajo mund te jete gjalle , iken nga Italia ku jetonte me te jatin e niset per Argjentine ku e ema kish humbur , pas shume veshtiresish dhe me ndihmen e njerezve te mire qe takon rruges ja arrin te gjeje te emen dhe e bashkon me te jatin e behen nje familje perseri .

ps: duhet te jesh pak me i vogel ti qe si mban mend lol
 
I pari quhet , Nese nje dite do te trokasesh ne porten time. Me Virna Lisi , kesaj i behet vajza drogaxhie e lufton me jeten qe ta ktheje prane vetes e pas shume veshtiresish ne fund ja arrin , e bija kthehet te shtepia e saj.

I dyti quhet Marko ne kerkim te nenes , nga apeninet ne ande ,
Marko mendonte qe e ema kish vdekur por zbulon qe ajo mund te jete gjalle , iken nga Italia ku jetonte me te jatin e niset per Argjentine ku e ema kish humbur , pas shume veshtiresish dhe me ndihmen e njerezve te mire qe takon rruges ja arrin te gjeje te emen dhe e bashkon me te jatin e behen nje familje perseri .

ps: duhet te jesh pak me i vogel ti qe si mban mend lol
Tani që më the po më kujtohen. Por nuk jam shumë i dhënë pas serialeve.
 
  • Pëlqej
Reagimet: Zoe
Meqë ra llafi të shtojmë edhe titullin e filmit nëse e dimë
Atë maçupiçun 100% nga ky filmi duhet ta kem fiksim unë

Filmi "Madonna che silenzio c'è stasera"

Une kam filluar i rishikoj kto filmat e vjeter ne youtube .shyqyr qe ekziston
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,519
1,318
Çuçuritje 2022
5,331
271
Çuçuritje 2021
16,707
688
Çuçuritje 2020
6,627
303
Çuçuritje 2019
5,960
148

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top