Kompanite e zoteruara nga Sοrοs

Uriel

Ushtar mjeshtër
Kompanite e zoteruara nga Sοrοs

FB_IMG_1596299421297.jpg
FB_IMG_1596299415901.jpg
FB_IMG_1596299412885.jpg
FB_IMG_1596299410873.jpg
FB_IMG_1596299408777.jpg
FB_IMG_1596299406440.jpg


By : ExplorerUnivers.com
 
  • i mërzitur
Reagimet: Exp
ndoshta duhet hapur tema kompani & persona shqiptare:drunk: të zotëruara nga qoftëlargu:anger:
por lista ka për të qënë e gjatë dhe do jetë kundra rregullores për temat politike :bhow:
 
shekojeni kete se ky eshte nga te pakte zera qe flasin
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
keq punet @Uriel
Ky mostra fshihet pas të treja partive të mëdha. Ka shkatërruar shumë shtete dhe kombe. Në Shqipëri erdhi më 1994 dhe tani ka kryeministrin, kryebashkiakun, presidentin dhe gjykatat. Pasi e dëbuan nga Hungaria do që të hapë univeritetin e tij o në Serbi o në Shqipëri. Pa u dëbuar nga Shqipëria dhe pezulluar krejt rrjeti i tij jo vetëm që nuk ngrehim kokën lartë ne, por na mori lumi...
|---- >
 
keq punet @Uriel
Ky mostra fshihet pas të treja partive të mëdha. Ka shkatërruar shumë shtete dhe kombe. Në Shqipëri erdhi më 1994 dhe tani ka kryeministrin, kryebashkiakun, presidentin dhe gjykatat. Pasi e dëbuan nga Hungaria do që të hapë univeritetin e tij o në Serbi o në Shqipëri. Pa u dëbuar nga Shqipëria dhe pezulluar krejt rrjeti i tij jo vetëm që nuk ngrehim kokën lartë ne, por na mori lumi...
|---- >
Po ik o se na hoqët trurin me këtë. Edhe në ëndërr sot këtë kam parë. Futem në forum leximi i parë tema për Sοrrοsin :bhow::angry::map:
 
  • Haha
Reagimet: Exp
po edhe unë atë po them të ikë që këtej edhe të mos kthehet më.
nejse në fakt të gjithë jemi lodhur nga këto muhabete por megjithatë po e them edhe një herë se u bëmë bozë, të gjithë këta ''liberalët'' dhe ''modernët'' si në arte, politikë, sociologji etj etj janë të financuara nga i qoftëlargu dhe që duan shkatërrim total dhe dominim absolut.
mjafton të dëgjon këtë legenin këtu që thotë se feminizmi qënka triumf i madh për femrat, apo edhe kjo mëndjendritura se martesa duhet të jetë e hapur. Κjo Milori është promovuesja më e madhe e degjenerimit. Të gjitha këto janë brenda programit, neomarksist, kryesisht të sponsorizuara nga sorra.
hajde bye bye
 
@Dr. Luka po çfaj kam unë mo. Ja edhe aparati skanues dhe numërues i votave në SHBA, ''gabimisht'' votat e Trampit ja jepte Bidesë,
kjo u zbulua në një qendër të vogël ku 6 mijë vota diferencë ra në sy shumë. Tani po mendojnë që të gjitha aparaturat që përdornin softuerin Dominion duhet të numërohen manualisht. E gjen dot se kush kishte lidhje me kompaninë e këtij softueri? I thotë dhe wikileaks...
 
Rregullimi fundit:
Të gjithë shqiptarët duhet ta shohin këtë intervistë. Të paktën 90% e atyre që thuhen këtu janë të vërteta. Të tjerat thuhen indirekt...

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Mashtrimi i radhës. Akoma edhe Fullani qënka i kokolepsur me sorrën, nuk ka ndonjë çudi këtu një fakt më shumë...
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Vetëm kështu rregullohet Shqipëria...
Ushtria e Mjanmarit konfiskon llogaritë bankare të sorrës
dhe 11 sorrakët e tij u arrestuan atje se po krijonin Revolucionin e Ngjyrës (Color Revolution)
Në Shqipëri janë me qindra e qindra sorrakë....
 
Edhe ky emision duhet parë se preken disa tema të mira
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Në një dokumentar nga ky
(aty lexohet se kush e financon këtë)
lavdërohet horganizata boll! aty do keni mundësi që përveç
zogut të njiheni edhe me harrixhofkën e sorrës
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,668
1,318
Çuçuritje 2022
5,404
271
Çuçuritje 2021
16,830
688
Çuçuritje 2020
6,718
303
Çuçuritje 2019
6,104
148
Back
Top