Pjesa më e bezdisshme si Administrator?

Uriel

Ushtar mjeshtër
Ne të gjithë i duam forumet dhe krijimin e tyre, por a ka ndonjë gjë që nuk na pëlqen gjithashtu? Duhet të ketë diçka që ju e konsideroni si të bezdisshme dhe gjënë tuaj më pak të preferuar si administrator?
 
Me shume si administrator forumi..
Tani ndonjë gjë të bezdisshëm të veçantë nuk besoj se ka për sa i përket forumit të Shqipopedia. Përveç se duhet ta mbash gjithmonë sistemin të përditsuar për sigurinë e forum por edhe të antarëve.
Pjesa tjetër pastaj ka të bëj me mbajtjen nën kontroll të bisedave që të respektohet si e drejta fjalës së lirë por edhe që një bisedë ose temë të mos kthehet në sulme. Madje kjo besoj se është gjëja më e bezdisshëm në forumet me aktivitet të mesëm ose të madh.
 
  • Pëlqej
Reagimet: Zoe
Mesa kam pare deri tani sjellja esht e mire per te gjithe .
Kam pare forume te tjera dhe ka shume probleme sepse shume njerez nuk njohin kufi sidomos kur lejohen te bejne cte duan,
e marrin lirine per dobesi , pasoje e nivelit qe lejohet ne pergjithesi.
 
Ne të gjithë i duam forumet dhe krijimin e tyre, por a ka ndonjë gjë që nuk na pëlqen gjithashtu? Duhet të ketë diçka që ju e konsideroni si të bezdisshme dhe gjënë tuaj më pak të preferuar si administrator?
Shumë veta vdesin me qenë pak administrator, por për mue është veq angari. Kam qenë edhe në forume të tjerë, por varet nga tipi i njeriut.
Të jesh admin të jep status sidomos kur je pjesë e një forumi ku krijohet një diskutim intelektual i cili të stimulon aktivitetin e trunit.
Tani unë si shef ;) që thua ti e kam ca bezdi të rri të lexoj çdo koment për të parë nëse secili zbaton rregulloren, është @Dr. Luka këtu që nuk të fal gramin, plus që është kandidati numër një për statusin e Kështjellarit.
 
Janë imejlet e tipit të tillë

Screenshot_20230122-130419_Chrome.jpg
 

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top