Tema pyetjeve ...

Zoe

Ushtar i lartë
Tema esht e thjesht.
anetaret bejne pyetje e kush deshiron pergjigjet e pastaj ben pyetjen e vete e keshtu me radhe .


Ju pelqen e diela apo ju duket dita me kot? lol
 
Tema esht e thjesht.
anetaret bejne pyetje e kush deshiron pergjigjet e pastaj ben pyetjen e vete e keshtu me radhe .


Ju pelqen e diela apo ju duket dita me kot? lol
Çdo ditë ka të sajat, shumica kanë inat të hënat se është dita e parë e punës pas fundjavës
por unë them se nëse urren një ditë në javë i bie të urresh 1/7-ën e jetës tënde.
nuk para del hesapi mirë kështu
 
Çdo ditë ka të sajat, shumica kanë inat të hënat se është dita e parë e punës pas fundjavës
por unë them se nëse urren një ditë në javë i bie të urresh 1/7-ën e jetës tënde.
nuk para del hesapi mirë kështu
Nuk e di pse por gjithmon dhe kur kam qene e vogel me dukej si dite e shkuar kot , pa bere asgje
dite jo produktive lol

tani e ke radhen te besh ti pyetje:)
 
Nëse do të donit të zhdukeshin krejtësisht 2 lloje kafshësh nga bota cilat do të ishin ato?
 
Kafshe grabitqare , pershembull hienat jan dhe shume ugly lol
Ndonje insekt i shpifur pershembull akrepi

Kafsha qe te duket me fisnike?
 
  • Haha
Reagimet: Exp
Qëni dhe macja. Dhe jo vetëm pse jam rritur me to, por më duken më fisnike.
Cili vend është më i mirë për pushime?
e mira ska fund , ka plot vende te bukura po per momentin do te thoja ndonje vend andej nga amerika latina , pershembull colombia

Vendi me i bukur qe ke vizituar?
 
Kafshe grabitqare , pershembull hienat jan dhe shume ugly lol
Ndonje insekt i shpifur pershembull akrepi
Hienat dhe akrepi :bye2:
sepse janë të shpifur:cwl:

Unë po ta kisha në dorë do asgjesoja hipopotamët dhe rinocerontat, i kam shumë inat ato
kafshë më kot dhe më të liga nuk gjen :cool:
 
Vetëm një kafshë është fisnike, elegante, inteligjente, punëtore, dhe që ka çuar shumë qytetërime përpara
kali
Kali me duket fisnik dhe mua .
rregulli lojes kur pergjigjesh eshte te besh dhe ti pyetjen tende qe te pergjigjemi ne tjeret :)
 
Hienat dhe akrepi :bye2:
sepse janë të shpifur:cwl:

Unë po ta kisha në dorë do asgjesoja hipopotamët dhe rinocerontat, i kam shumë inat ato
kafshë më kot dhe më të liga nuk gjen :cool:
Madje hipopotami është më i poshtri nga të gjithë, edhe pse është kafshë barngrënëse të ha vetëm nga inati :angry:
 
1-2 zakonisht
te pelqen caji?
Çajin e kam ca inat në fakt, çaj bëj kur më detyron shëndeti apo ma ka mideja,
bëj një tenxhere të madhe dhe e bëj me lloje lloje çajrash dhe mund të pij më shumë se një litër dita

ps. edhe kafeja teknikisht një lloj çaji është ;)
 
  • Pëlqej
Reagimet: Zoe
Çajin e kam ca inat në fakt, çaj bëj kur më detyron shëndeti apo ma ka mideja,
bëj një tenxhere të madhe dhe e bëj me lloje lloje çajrash dhe mund të pij më shumë se një litër dita

ps. edhe kafeja teknikisht një lloj çaji është ;)
po prej kafeines , indianet e kinezet e perdorin me shume cajin e sikur eshte me e shendetshme

pyetja rradhes

kur shkon ne restorant ca porosit vere apo birre?
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,566
1,318
Çuçuritje 2022
5,345
271
Çuçuritje 2021
16,746
688
Çuçuritje 2020
6,643
303
Çuçuritje 2019
6,023
148

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top