Koronavirusi

A do e bëni vaksinën e koronavirusit?

  • Jo, në asnjë mënyrë!

    Votes: 4 36.4%
  • Po, patjetër.

    Votes: 4 36.4%
  • Nuk e kam vendosur akoma.

    Votes: 3 27.3%

  • Total voters
    11
  • Poll closed .
Mos i vaksinoni fëmijët, ata po përdoren si kavje eksperimentale, aq më tepër që korona nuk ka efekt fare tek ata:

 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
koronavirus mesa di une eshte kategori gripesh ku ben pjese edhe gripi i zakonshem
kovid-19 eshte nje grip me i forte se i zakonshmi

po si ka mundesi, qe kushdo qe ka bere tamponin edhe e grip te thjeshte me simptoma te zakonta e paraqesin si covid?
 
po si ka mundesi, qe kushdo qe ka bere tamponin edhe e grip te thjeshte me simptoma te zakonta e paraqesin si covid?
Po ne këtë po e themi prej muajsh. Ende në 2021 nuk ka një test apostafat për këtë virus. Testimi që përdoret nuk është i përshtatshëm për këto lloj sëmundjesh. Testimi që përdoret për koronën ka funksion tjetër. Është test shumë i mirë dhe shumë i detajuar që të zbuluar çfarëdolloj gjëje që mund të ketë brenda sistemit. Është test shumë i mirë për të diktuar edhe gjërat më mikroskopike që ekzistojnë por nëse përdoret për sëmundjet infektive rezultati ka për të dalë i gabur. Kjo është thënë nga krijuesi i testit dekada më parë....
 
Rregulli fundit nga moderatorët:
Absolutisht ZERO janë rastet e gripit të zakonshëm të regjistruar në Britaninë e Madhe,
dhe na qënkërkësh zhdukur fare:cwl:

Kujtojnë se nuk e dimë se se gripin e zakonshëm e quajnë korovavirus:oh:
 
Ja foli ky mostra e forumit ekonomik boteror, kjo eshte arsyeja pse duhet te ndodhte pandemia @Uriel

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Përfundimisht Antoni Fauçi, kreu i Qëndrës së Infektimeve në SHBA doli se është një sharlatan dhe pjesë e elitës globaliste.
Ky fëlliqësira thotë se meqënëse kemi ''ndryshime klimaterike'' kemi për të patur në të ardhme shumë pandemi.
Fillimisht menduam se çoç ishte ky por gjarpërit nuk i duken këmbët...
 
Eksperimente me fëmijët
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Të dhënat tregojnë se Kovidi ul aftësinë për të patur fëmijë tek meshkujt.
ndërsa vaksinat kanë ndikuar deri tani tek gratë
kontrollimi dhe ulja e popullsisë e ka thënë vetë Bill Gejc në një fjalim në TEDX vite më parë
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,626
1,318
Çuçuritje 2022
5,390
271
Çuçuritje 2021
16,791
688
Çuçuritje 2020
6,678
303
Çuçuritje 2019
6,049
148
Back
Top