ChatGPT Art

Exp

Kalorës i Lartë
Pra ChatCPT-ja mund të japë përgjigje krijojë artikuj, të bëjë ese dhe hartime, të krijojë fotografi e shumë e shumë të tjera. Psh i kërkuam të bëjë fotografi femra shqiptare të bukura në stil mozaiku dhe krijoi këto


DALL·E 2023-03-09 03.10.45 - Painting of a beautiful Albanian Woman digital art mosaic.png



DALL·E 2023-03-09 03.11.30 - Painting of a beautiful Albanian Woman digital art mosaic.png


DALL·E 2023-03-09 03.12.07 - Painting of a beautiful Albanian Woman digital art mosaic.png



DALL·E 2023-03-09 03.11.50 - Painting of a beautiful Albanian Woman digital art mosaic.png
 
Mire mua me pelqen teknologjia nese ka nje fare vlere dmth qe te perdoret per te miren e pergjithshme e tna e beje jeten me te lire po kam pershtypjen qe shume teknologji anojn drejt androidizimit njerezor..
pershembull kto lloj teknologjie me duken interesant and beneficial
 
Mire mua me pelqen teknologjia nese ka nje fare vlere dmth qe te perdoret per te miren e pergjithshme e tna e beje jeten me te lire po kam pershtypjen qe shume teknologji anojn drejt androidizimit njerezor..
pershembull kto lloj teknologjie me duken interesant and beneficial

Teknologjinë hidroponike e njihja por kjo akuaponike qënka interesante, megjithatë besoj se këto janë nga halli,
pasi si toka nuk ka, ne, të gjtha vlerat ushqimore që marrim, vitaminat, mineralet etj vijnë nga toka, konvertohen
nga bimët në materje organike dhe ne i marrim ato nëpërmjet bimëve apo kafshëve që hanë bimët.
Për kërpudhat apo lulështrydhet ndoshta dhe ndonjë sallatë tek tuk jam dakord por përdorimi i kësaj në çdo gjë
nuk ma mbush mendjen krejt.
 

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top