• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Koncert live në Korint

Poshnjari

Administrator
Staff member
#1

Këtë fundjavë (10 Mars 2019) do të bëhet një koncert live në Korint nga këngëtarët e njohur të muzikës popullore, Petrit Lulo, Shpat Kasapi, Rovena Stefa, Ervis Behari dhe Skifter Etemi.