Shefi

Ushtar i lartë
Anëtarë stafi
Shark Tank. Në fakt nuk është film është një reality show me persona që kanë biznese
apo ide të cilat paraqiten përpara disa investitorëve të suksesshëm me shpresë të kenë bashkëpunim.
 
e mbarova kte serialin sot.
done

OIP.JDCemsCy89aurNLW0XyTOwAAAA
 
kte breaking bad ma kane lavderuar po se di .. te shoh
po sci fi se dhe ato i kam cik qef lol
Nuk ka më të mirë se ai, është realizim i arritur, por është i gjatë do goxha kohë. Mararonë me pak llaf
Për sci-fi, ke Orville, Mandalorian, ke dhe ca ide këtu

 
  • Pëlqej
Reagimet: Zoe
po shoh the whale me brandon fraser , qe e ka qare aq mire ka luajtur e meriton plotesisht cmimin qe mori

OIP.B2ycKY1oZhZk41u4ZCVNSgAAAA
 
nuk ma mbush mendjen ky film, aq më tepër që paska marrë oskar, ky është aktor shumë i mirë për filma komik,
por që të marrë çmimin më të mirë ky diçka luhet, gjithsesi dihet që akademia e çmimeve oskar prej kohësh i ndan çmimet në bazë të politikave, nejse
ndoshta ndonjëherë po nëse do bëhem mukaet edhe e shoh, po jam i sikurt që do zhgënehem sepse kam për të parë se çfarë luhet.
 
nuk ma mbush mendjen ky film, aq më tepër që paska marrë oskar, ky është aktor shumë i mirë për filma komik,
por që të marrë çmimin më të mirë ky diçka luhet, gjithsesi dihet që akademia e çmimeve oskar prej kohësh i ndan çmimet në bazë të politikave, nejse
ndoshta ndonjëherë po nëse do bëhem mukaet edhe e shoh, po jam i sikurt që do zhgënehem sepse kam për të parë se çfarë luhet.
une e shikova me shume per te , dmth e luan bukur plot emocione
tek filmi the mummy ka shkelqyer ky , po ka histori te trishte sepse nuk esht si shumica aktoreve te hollivudit , fallco e te shnderruar si plasteline nga ana fizike nga njeqind her deri sa behen te panjohur fare
ky esht origjinal , esht njeri i mire dhe ka kaluar depresion ne karriere sepse spershtatej dot me lojrat e ndyra te aktorizmit , duke qene i ndjeshem si ka ecur po ky roli e ka bere ta shprehi gjith kete ne menyre perfekte.
i guess everything happens for a reason
 
  • Pëlqej
Reagimet: Exp

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,523
1,318
Çuçuritje 2022
5,332
271
Çuçuritje 2021
16,707
688
Çuçuritje 2020
6,627
303
Çuçuritje 2019
5,963
148

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 2, Anëtarë: 0, Vizitorë: 2)

Back
Top