• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Çfarë doni që t'i dhuroni vetes

Shefi

Administrator
#1
Po pra çfarë do donit t'i dhuroni vetes se po pritët nga babagjyshi:unamused: do prisni shumë

po e nis unë :hmm:


sapo e pashë këtë, gjithë ditën te ajo e kam mendjen:dreaming:
st.jpg
 

Shefi

Administrator
#3
Ora ka shumë sy, edhe mua më pëlqen shumë sidomos ne gold
Ne ngjyre gold unë do e merrja vetem nese eshte gold. Sepse nese e merr stainless steel (çelik inoks) është orgjinale pasi çeliku atë ngjyrë ka
Ndërsa me ngjyrë ari nëse nuk është ar unë i qëndroj larg. Sepse të kërkosh vëmëndje (është e verdhë bie në sy) për diçka joorgjinale.
E gjeta këtë në ngjyrë tjetër
:hmm:.
ora.jpg
Si puna e njerit qe blinte ore Patek Philippe imitim me 100+ euro (ca mendimi ke ti @Julius per kete muhabet;))
Ai qe e blen kete e ben qe te impresionoje te tjeret, tani jane dy skenare tjetri ose e njeh kete ore ose nuk e njeh.
Ai qe nuk e njeh nuk impresionohet nga marka sepse nuk e njeh, edhe sikur t'i pelqeje. :unamused:
(Pasi keto ore te perdorura jane disa dhjetra mijera dollare)
Ndersa ai qe e njeh, e njeh dhe ka per ta kuptuar qe nuk eshte orgjinale :tmi: ....
Fundja me 100euro merr nje ore brenda llogjikes
nje Seiko, nje Casio, nje Orient, akoma dhe nje Citizen apo Bulova mund te gjesh me kete cmim....
 

Exp

Administrator
#6
Nuk jam dakord! Protestoj! @Shefi dikur donte këtë Jaguar XKR-S :
View attachment 81
Une dakort jam le ta marre :cwl: por ajo dodge qenka pak me praktike mo. Pasi kjo tjetra eshte vetem sportive por dodge ben edhe per perdorin te perditshem. Jaguar e mire fare eshte por ja vjen si makine e trete. Pasi si makine te dyte une sygjeroj nje SUV si ky ketu GMC terrain
2016-gmc-terrain-denali-v-6-awd-test-review-car-and-driver-photo-663121-s-original.jpg