Çfarë po bëni tani?

Screenshot_20230210-100510_Instagram.jpg
 
  • Pëlqej
Reagimet: Zoe
do ju bej vegjetarian dhe ju , te ruajme planetin si greta lol
si greta thotë kjo :oh:

Greta është mashtrimi i më i madh në botë. Ku ka vend më të zhvilluar si Suedia në çdo aspekt të jetës
si në aspekin mjedisor, teknologjik, mjekësor etj. Ajo llap dhe ankohet kot sepse paguhet për avancimin e axhendës globale.:ttm:
Ka kontratë me ata dhe cicëron axhendën e tyre, ndërsa ne të vuajmë dhe të paguajmë nga xhepi vendimet që
menaxherët (jo liderët) e botës vendosin për ne. Fiks do paguajmë taksën e xhizjes si në kohën e sulltanit u pa puna:facepalm:
 
  • Haha
Reagimet: Zoe
Nothing is certain except for death and taxes. 😜
Edhe Al Kapone, mafiozi më i famshëm dhe më i nderuar në botë me taksat e kapën.
Kot së koti me pak llaf, se po të kishte ndonjë ekonomist të mirë do ishte bërë guvernator apo minimumi senator.
 
  • Pëlqej
Reagimet: Zoe
Edhe Al Kapone, mafiozi më i famshëm dhe më i nderuar në botë me taksat e kapën.
Kot së koti me pak llaf, se po të kishte ndonjë ekonomist të mirë do ishte bërë guvernator apo minimumi senator.
spaska qene aq i zgjuar sa pablo escobar , qe i fshihte nen toke , atij ja hengren mijt letrat e parave:p
 
sot bera nje tave si kjo , me ca ndryshime te vogla , pershembull perdora pras dhe qepe per harxhen
ndersa pervec qumesht dhe veze hudha dhe 2 luge te vogla me miell edhe vaj siper dhe e poqa 15 min ne furre , yhhh sa e mire doli

 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,566
1,318
Çuçuritje 2022
5,345
271
Çuçuritje 2021
16,747
688
Çuçuritje 2020
6,643
303
Çuçuritje 2019
6,023
148

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 2, Anëtarë: 0, Vizitorë: 2)

Back
Top