Çfarë po bëni tani?

Po pres pranverën me ardh:yawn:
20230323_123931.jpg
 
E pra me mbani me kimet lol
mund te kete femra me emer meshkujsh si dihet haha
un e them troc skam pse fshihem :)
Zakonisht dhe historikisht ka pas ndodh e kundërta:confused:, meshkuj me emra femrash. :makeup:
Këtu bëhet fjalë që epokën e artë të çateve, ku njerëzia vërshonte çateve të njihej me të tjerë. :hi:

Po edhe tani ndodh i njëjti fenomen por për arsye mashtrimi online dhe përfitime parash.:bhow:
 
Zakonisht dhe historikisht ka pas ndodh e kundërta:confused:, meshkuj me emra femrash. :makeup:
Këtu bëhet fjalë që epokën e artë të çateve, ku njerëzia vërshonte çateve të njihej me të tjerë. :hi:

Po edhe tani ndodh i njëjti fenomen por për arsye mashtrimi online dhe përfitime parash.:bhow:
me kujtohen chatet e famshme lol
 
Na hëngri mërgimi, sa ne vende perendimore lart e posht, e prap prokopi sbejme.. :drunk:
Atë thuaj, është bërë keq në gjithë Evropën, edhe më keq ka për t'u bërë dhe në vitet në vazhdim. Kam pas kontrata pune në vende të ndryshme në Evropë por kur vinte momenti të merrje vizë apo dokumenta qe e pamundur vetëm e vetëm se jemi të bardhë. 1. Merkel e mbushi Evropën me emigrantë të pakualifikuar, të padokumentuar, të rrezikshëm e të pakontrolluar vetëm e vetëm se NUK ishin të bardhë të cilët vetëm telashe po sjellin dhe ndoshta ripopullimin e gjithë Evropës. 2. Lufta e pafund në Ukrainë e financuar nga US/BE do e rrënojë krejt ekonominë evropiane, dhe kjo do sjellë në Evropë më shumë papunësi, humbjet e benefiteve sociale, inflacion, krim dhe korrupsion. 3. Por ndoshta është thjesht e mërkurë dhe jam pak i nxehur nga gjëra të tjera dhe e shoh më negativisht nga ç'duhet.
Idealja do ishte të kishte robi ca prona të Shqipëri, tip ferme me pak fjalë, prej ku të siguronte dhe mbulonte shpenzimet e tij, plus edhe ndonjë burim të ardhurash online dhe nuk e vrisje mendjen ça thuhej apo ça bëhej...
 
Idealja do ishte të kishte robi ca prona të Shqipëri, tip ferme me pak fjalë, prej ku të siguronte dhe mbulonte shpenzimet e tij, plus edhe ndonjë burim të ardhurash online dhe nuk e vrisje mendjen ça thuhej apo ça bëhej...
Une idene me jetu ne fshat e kam pas me kohe , po skisha mundesite , ndersa ka qe i kane mundesit po su vete mendja , dreq kjo pune
kto levizje duheshin bere me kohe se tani u gjenden papritur njerezit
prit se skeni pare gje akoma
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,565
1,318
Çuçuritje 2022
5,345
271
Çuçuritje 2021
16,745
688
Çuçuritje 2020
6,642
303
Çuçuritje 2019
6,023
148

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top