Çmime hotelesh

Shefi

Ushtar i lartë
Anëtarë stafi
Gjëja e parë që kemi parasysh kur udhëtojmë janë çmimet. Dhe për mendimin tim më shumë se çdo gjë tjetër të vrasin çmimet e hoteleve.
Hotels Combined është një nga sajtet më të mëdha në botë për çmime hotelesh dhe ofertash më të mira që mund të gjeni në internet.
Këtë gjë e realizon pasi bashkëpunon me shumë kompani të tjera dhe pasi bën krahasim zakonisht ofron çmimet më të mira.
Një herë kisha shkuar në Athinë se kisha punë njëditore, por nuk mbarova punë dhe mu desh të gjeja një hotel. Pasi zgjodha hotelin ku doja
të shkoja, pashë çmimin online që ofrohej nga sajti, por nuk bëra pronotim, dhe shkova direkt te hoteli. Për çudinë time çmimi ishte 5 apo 7
euro më shumë nuk e mbaj mend se kanë kaluar ca vite. Me aq euro ha një sufllaqe pi një birrë dhe ndoshta ke dhe kusur (varet ku do hash)
Atëherë dal jashtë bëj pronotimin dhe vij më pas si zotëri. Të gjitha pagesat dhe pronotimet janë të garantuara dhe të siguruara nga ata pa problem fare. Për të gjetur çmime hotelesh më të lira thjesht klikoni më poshtë te fotografia ose këtu
Cmime hotelesh me te lira
 

Ja dhe disa tema interesante

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top