Çuçuritje 2021

Status
Nuk është e hapur për përgjigje të mëtejshme.
Në radhë të parë njëherë kostoja e një të tilli ka për të qenë stratosferike, dhe përveç përdorimit nga agjensitë e spiunazhit, nuk shoh të ketë ndonjë përdorim tjetër praktik. Mendo sesa e lehtë është të kesh një mizë apo mushkonjë e cila është me kamer dhe telekomandim dhe është e armatosur me një helm të fuqishtëm...
armë perfekte
Nuk jam kundra, por përdorimi nuk është vetëm spiunazhi. Me këtë teknologji mund të kuptohet, ose zbulohet më mirë jeta e shumë gjallesave, gjë që është e vështirë ose e pamundur që mund të zbulohet me metoda të tjera.
 
Me këtë teknologji mund të kuptohet, ose zbulohet më mirë jeta e shumë gjallesave, gjë që është e vështirë ose e pamundur që mund të zbulohet me metoda të tjera.
Nuk jam kundra kësaj. Por është më e lehtë të punësosh një fotoreporter të rrijë gatitu një muaj i kamufluar që të filmojë filan kafshë sesa të kesh një insekt që mund të kushtojë 50 mijë dollarë i cili mund të bjerë pre i një zhapiku, bretkose, zogu, maceje dhe cilado kafshe që ha insekte...
 
Sikur të kishin gjyshet tona një të tillë...
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Për ata që punojnë vetëm me celular kjo ja vlen me të vërtetë ja vlen
s-l1600.jpg


 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Mashtrimi i radhës
Nuk është hera e parë që është dokumentuar diçka e tillë por është hera e parë që po e përmendim këtu. Emigrantët arabo-afrikanë të mbështetur dhe udhëzuar nga shoqatat joqeveritare i frynë tym cigareje në sytë çiliminjve të cilët të dalin përpara kamerave duke qarë që njerëzit të kenë empati dhe të pranojnë dyndjet e emigracionit të paligjshëm

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Jutubi do heqë butonin e spëlqimit (dislike). Butoni do jetë në faqe por numri i tyre do jetë vetëm për publikuesin.


To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


 
makinë akulli
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Nacionalizmi dhe Globalizmi

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.


Ne nuk kemi nevojë të lindim fëmijë shqiptarë, ehu sa shqiptarë do na sjellin nga banglandeshi dhe pakistani
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,928
1,318
Çuçuritje 2022
5,535
271
Çuçuritje 2020
6,858
303
Çuçuritje 2019
6,210
148
Çuçuritje '24
2,416
240
Status
Nuk është e hapur për përgjigje të mëtejshme.
Back
Top