Global Sat - Portali i ri Shqiptar

Walker

Ushtar fillestar
http://forum.globosat.gq - Forumi Globo Sat Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë
Nëse akoma nuk jeni pjesë e komunitetit Globo Sat më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë IPTV, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë.
Ky Forum Funksionon sherben per te shperndar Kanale Falas Mbi Iptv.
 
Doja te ndalesha pak tek pjesa e software MyBB i cili eshte i nderlikuar e ngjason shume me vbullnet, e vitet e fundit nuk eshte se kane ecur shume. Duam apo nuk duam, XenForo i eshte pershtatur shume mire pc dhe smartfoneve dhe nuk ka te matur me cdo platforme tjeter.
 
Urime dhe suksese me nismën që ke marrë.
Por me lejo të të them disa sugjerime:
Si fillim dua të të sigurojë që nuk dua të të shkurajoj.
E dyta nuk dua të ndalem tek platforma që është falas sepse të gjithë nga diku duhet ta fillojmë dhe shpesh herë provojmë gjërat qo ofrohen falas. Por ajo që nuk më pëlqen (mua por edhe vizitorëve) është se se çdo gjë me sa pashë e ke kopjo/ngjit nga diku tjetër, madje as që e ke marrë mundimin që të bësh ndonjë moderim. Tani nëse purton ti pse duhet të regjistrohem dhe të merrem unë në forumin tënd?!
E dyta është që të merresh pak edhe me logon, ke akoma atë të MyBB. Ndikon shumë negativisht si për vizitorët e forumit ashtu edhe për anëtarët.
Këto si fillim.
Gjithsesi suksese!
P.S. dhe sa për MyBB paska bërë goxha përparime po ta kisha zbuluar më parë mund ta kishim përdorur për forumin tonë këtu.
 
Do ishte mire edhe antaret te tjer (WebMasterat) qe te vijn ne Forum Globo sat qe te japin 1 support antarve
 

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top