Ku dëshironi të shkoni me pushime

Exp

Kalorës i lartë
Anëtar Stafi
Regjistruar
12 Shkurt 2018
Komente
9,094
Reagimet
5,763
Le të hapim një temë me disa vende ku mirë do ishte të vizitonim dhe pushonim ndonjëherë
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
  • Love
Reagimet: Zoe
Të çoj unë se çdo dy javë atje jam;)
U shes honolulusve oriz dhe kur kthehem sjell peshk🤣
@Dr. Luka vazhdo ti shife endrren dhe shume ke te presesh, :p une e gjeta Llamben magjike per te bere realitet endrren. Edhe ate cdo dy jave ka nje variant! 😂
 
Havai është vërtet një ëndërr
Meqë e kishim tek Havaj edhe unë kam pas Honolulunë dhe Maçupiçun
Shumë njerëz i kanë fiksim këto vendet e largëta, duhen të pakapshme, utopike, idilike
që të bëjnë të arratisesh nga realiteti i përditshëm.
 
Një histori me Honolulunë
Unë kam patur një adresë elektronike gmail që në kohën kur nevojitej të kishe ftesë për ta hapur.
Por atëherë njerëzit përdornin pseudonime, dhe unë kisha vendosur Hono Lulu.
(Gmail për një kohë të gjatë nuk të lejonte fare ta ndryshoje emrin, kështu që më kishte ngelur Hono Lulu)
Ekziston një faqe për publikime dokumentash, dizertacione, kërkime etj https://www.academia.edu/
dhe aty isha regjistuar me llogarinë e gmail dhe regjistrimi më kishte marrë automatikisht emrin Hono Lulu
Dhe që nga ajo ditë, sa herë që dikush bën një publikim dhe shkruan Hono Lulu faqja kujton se personat më citojnë mua
😂🤣😅

hono.jpg
 
Meqë e kishim tek Havaj edhe unë kam pas Honolulunë dhe Maçupiçun
Shumë njerëz i kanë fiksim këto vendet e largëta, duhen të pakapshme, utopike, idilike
që të bëjnë të arratisesh nga realiteti i përditshëm.
@Dr. Luka vazhdojm enderrojme doli mashtruse Llamba magjike dmth nuk eshte funksionale! 😂
 
Back
Top