Kush e fiton EURO 2024?

Kush e mer trofeun?

  • Franca

    Votes: 0 0.0%
  • Spanja

    Votes: 5 100.0%
  • Anglia

    Votes: 0 0.0%
  • Hollanda

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    5
  • Poll closed .

Uriel

Ushtar i zgjedhur
Regjistruar
19 Shkurt 2018
Komente
885
Reagimet
640
Nuk mendoj se dikush është dukur ende si fitues.

Spanja - E njëjta histori e vjetër, jo mjaftueshëm klinike (ndeshja me Kroacinë mënjanë)
Franca - Duken pa dhëmbë edhe me Mbappe
Anglia - Ata nuk po e fitonin grupin derisa shënuan fitues në minutën e fundit dhe jashtë ndeshjes kundër Sllovakise.
Hollanda - Ngjashëm me Anglinë, i gjithë talenti, po pa ide loje shum here.


Për mua është shumë e hapur, asnjë nga kombet kryesore nuk po gjuan në këtë pikë , por më shpesh nuk janë dhe janë fazat e nokautit ku pretendentët tregojnë veten.

Anglia dhe Franca janë ende pretendentët kryesorë për mua. Të dyja palët kanë qenë të dobëta, por talenti që kanë në dispozicion është i pamohueshëm dhe janë tepër të fortë në mbrojtje dhe kanë qenë deri më tani në grupe. Anglia ka hequr dorë nga sa më pak shanse kundër tyre, nëse mund të ruajë rekordin e tyre në mbrojtje, ka lojtarë me talent individual që mund t'i bëjnë gjërat të ndodhin në anën tjetër, nuk do të jetë bukur nëse ata shkojnë deri në fund. por ne jemi në një gjysmë të favorshme të shortit dhe nuk do të ishim të tronditur nëse do të na shihnin në finale, pavarësisht se sa e tmerrshme ka qenë për të parë deri tani.
 
Spanja,
Franca i mbathi opingat për pushime:rofl:
 
Back
Top