• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Marjola Kacani koncert ne Athine 30 Mars 2019

Poshnjari

Administrator
Staff member
#1

Më 30 Mars 2019 pritet që e njohura Marjola Kacani bashkë me këngëtarët Altin Sulku dhe Renato Jaho të japin një koncert live në kryeqytetit grekë Athinë për të gjithë shqiptarët.
Hyrja është 10 €.
Koncerti organizohet nga Arsed Kolgjokaj. Adresa është Psaron 4 Metaksurgjio, Halkias Palace.