Mire se ju gjeta

yllka

Ushtar fillestar
Pershendetje. Une jam yllka dhe merem me nje faqe instagram & fb per shitje online. Shpresoj te ndajme sa me shume ide se bashku edhe ne fusha te tjera qe kam njohuri. Ju pershendes
 
Pershendetje. Une jam yllka dhe merem me nje faqe instagram & fb per shitje online. Shpresoj te ndajme sa me shume ide se bashku edhe ne fusha te tjera qe kam njohuri. Ju pershendes
Mirë se erdhe @yllka është një kënaqësi edhe për ne që u bërë pjesë e forumit më të madh për fjalorët shqip. Urojmë t'ia kalojmë sa më bukur. Shpresojmë që të jepni edhe ju kontributin tuaj këtu.
 
Pershendetje. Une jam yllka dhe merem me nje faqe instagram & fb per shitje online. Shpresoj te ndajme sa me shume ide se bashku edhe ne fusha te tjera qe kam njohuri. Ju pershendes
Përshëndetje mirësenagjete:yawn:, ashtu mirëseerdhe:hi:.

Mund t'a reklamosh faqen këtu [pa para, se është bërë keq të gjithë duan para :$$$:
ndërsa përsa i përket investimeve dhe ideve:idea: mund të shkosh këtu

Mirë se erdhe @yllka është një kënaqësi edhe për ne që u bërë pjesë e forumit më të madh për fjalorët shqip. Urojmë t'ia kalojmë sa më bukur. Shpresojmë që të jepni edhe ju kontributin tuaj këtu.

Tani ne vërtetë jemi njësha për fjalorët që mund t'i gjeni këtu por forumin e kemi për shumë fusha bre:dull:...
 

Ja dhe disa tema interesante

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top