• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Tashme forumi Shqipopedia e SSl

Poshnjari

Administrator
Staff member
#1
Ndonse e keni vene re nga disa dite tashme forumi Shqipopedia ka instaluar certifikat sigurie SSL. Per ata qe nuk e kane vene re kemi kenaqesin qe t'iu njoftojme se tashme kemi te instaluar SSL dhe te dhenat tuaja jane mese te sigurta ne forumin tone. Faktikisht ketu ne forum nuk eshte kerkojm shume te dhena personale. Gjerat qe kerkohen jane nje adrese email dhe kodi per tu loguar. Por me certifikanet SSL tashme cdo e dhe eshte e koduar.
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#3
Uroj te shfletohet me shpejte tani, pasi shpesh here krijonte probleme.
 

Exp

Administrator
#5
Ik o ik ti. @Shefi po fle me duket. Nuk e mbajti fjalen. Kishte premtuar se kur te beheshin 100 antare do instalonte SSL. Por nuk e mbajti fjalen.
Gjithesesi ka te pakten dy arsye. Ose do kete harruar ose nuk i ka vene re antarve te regjistruar.
ky është paralajmërimi i parë për anëtarin @poshnjari:oh:,
vërtet që nuk thuhet në rregullore por akuzat:swearing: direkt për shefin janë të patolerueshme.
shkele dhe nja dy herë :dead:
dhe automatikisht behëm unë admin pastaj :selfie: