Ejaketu.com Chat

Walker

Ushtar fillestar
http://ejaketu.com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar. Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq! Na vizitoni ne: http://ejaketu.com
 
Te rejat e fundit - EJAKETU IRC 2022


Bashkpunoni me ne!!



Ju njoftoje se kohet e fundit jemi ne kerkim te ADMINEVE te ndryshem te cilet kan Sitet e tyre.



Kerkojme bashkpunim e tyre per vete faktin se na interesojne USERA me shume ne kanal.


Duke linkuar javat e tyre qe do ken ne WEB,vizitoret mund te lidhen me serverin tone.


Theksoje se Adminit te x siti nese i intereson do te kete keto oferta:


1.Acc per te mbajtur ne mbikqyrje userat qe do te hyne nga faqa e tij.


2.Do te reklamohet siti i tij ne MOTD duke u renditur ke "Faqet Mbeshtetese"


3.Vizitoret qe do te hyne ne serverin ton do ken ne info (kur te behen WHOIS) Sitin nga i cili jan futur.


Shembull:


Shembull:


Veronika is ~(x-site)@61.68.233.hZ75= * http://Ejaketu.com

Veronika on #shqipet

Veronika using irc.ejaketu.com - Shpirti i Shqiptarit

Veronika ka veshe teper te ndjeshem

Veronika Fundi i listes /WHOIS.

-


Pra nese dikujt i intereson ky bashkpunim do ju lutesha te kontaktonit me mua PM/MS ose PV kur te na shifni online.


Do e vlersoja shume kete bashkpunim nga ju.


RrespekTe Walker


P/S I bej thirrje te gjith vizitorve te forum.shqipopedia.org qe te hyne ne chat,aty do te gjeni bised dhe argetim nga te gjitha llojet,njohje te reja midis shokve/shoqeve/apo miqve tuaj.


Si mund te hyni: Fare e thjeshte,duke klikuar ke "Chat 24/7" dhe duke zgjedhur dhomen #Shqipet


Ju mirpresim!
 
Ejaketu @Shefi @Exp dhe shiko se sa lart ne gjithe keto vite shqiptaret te vetmen qe kane arrit jane chatet.. e filma me titra shqip.. :las::dead:
Ke shumë të drejtë, por është problem kompleks, në shtetet dhe gjuhët e tjera ke një larmi të madhe uebsajtesh, forumesh, blogjesh etj. Në shqip janë kryesisht çate, filma dhe lajme. Ne e kemi të vështirë të lexojmë dhe jo më pastaj të shkruajmë dhe të japim kontributin tonë. Psh në greqisht dhe në italisht ka në numër të madhe faqesh me trafik të konsiderueshëm të cilat as që nuk duan të vendosin reklama pasi atë që e bëjnë e bëjnë për pasion dhe jo për të fituar diçka, paçka se harxhojnë me orë të tëra duke shkruar... Ishte njëri o @Dr. Luka që kishte një faqe greke dhe kur bëri një postim për vullnetarë mori shumë përgjigje.
Nuk kam gjë kundra çateve, por çatet janë diçka e pakapshme, pasi nëse ke trafik ke diçka dhe dhe mund të bësh shumë gjera nëse nuk ke është një dhomë bosh, ndërsa nëse ke në sajt me postime me vlerë edhe nëse nuk ke trafik faqja është si bibliotekë që mund të futesh dhe të marrësh atë informacion që do.
 
@Uriel @Shefi Pershendetje
Pike se pari kritikat te njerezve ndaj chateve une nuk mundem ti ndaloj per arsye se nuk esht e drejta ime sepse jemi ne kohe demokratike ka edhe njerez qe kritikojn ndaj forumeve.
Ne kete koment qe e kam shenuar po kerkoj bashkpunim me pronarin te Forumit Shqipopedia @Shefi te bejm bashkpunim ta rrisim chatin me usera
Gjithsesi ne qofte se Behemi te gjith bashk mund te krijojm aktivitet ne chat si dhe mund ta rikthejm koherat e vjetra qe kalonim neper chatet IRC si dhe deshiroj qe forum kryesor ne chatin Ejaketu Deshiroj qe ta bej Shqipopedia
Ne qofte se jeni te interesuar per ndonje bashkpunim jeni te mire se ardhur jam i gatshem dhe tju mbeshtes ne projektet te juaja qe I keni ne forum
Faleminderit per mirkuptimin
 

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top