• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Nje kadegori Sporti

Uriel

Active Member
#1
Mqse vjen nje event teper esencial do ishte mire te hapnit nje nenkadegori per boterorin 2018 , shpresoj te sjelle aktivitet ne forum !
 

Shefi

Administrator
#3
Po pse o, shefi do merret dhe me këto mo:movember:.
Po çtë bësh, ka më shumë administratorë se përdorues dhe punëtorë:sarcastic:.
Mirë mirë flini ju:snooze: këtu jemi por mos filloni pastaj jo ashtu po kështu:worried:.
Kategoria e sportit është këtu
 

Poshnjari

Administrator
Staff member
#4
Tani bukur është që forumi të këtë shumë kategori dhe nën forume. Por si e ke referuar edhe @Shefi më lartë duhet të ketë më shumë pjesëmarrje.
Por ekziston edhe një arsye tjetër përse nuk kemi hapur shumë kategori, duhet të kemi parasysh edhe tematikën e shqipopedia-s. Shqipopedia i dedikohet më tepër fjalorëve dhe gjuhës shqipe dhe nuk do ishte diçka e mirë që të hidhemi në shumë degë.
 

Shefi

Administrator
#5
Epo tani. Kemi botërorin përpara. Do e shohim ndonjë ndeshje apo jo?
Nje chit-chat duhet...
te-cmendur-pas-futbollit.jpg
*Verrückt nach Fußball - Të çmendur pas futbollit.
 

Exp

Administrator
#8
Me vjen vertet keq qe pasuroni forumet e tjere dhe ketu thjesht kujtoheni ndonjehere...:envy::angry:
Mesa di unë si @Shefi dhe @Poshnjari janë ne lëvizje kohët e fundit dhe kjo është arsyeja që nuk janë aktivë. Mirë që ngele ti dhe kujtohsh ndonjeherë...
Megjithtatë ajo që ka rëndësi më shumë për ty tani është që ja arrite qëllimit dhe e ke francën në finale.