• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Perfundimisht futbolli eshte thjesht bast!

Exp

Administrator
#2
Të lutem këta janë profesionistë. Dhe kur një profesionist bëhet usta Berati, nxjerr më shumë para. Unë fatmirësisht isha i rrethuar me tipa që gjithnjë kishin informata dhe merrnin vesh shumë se unë, prandaj dhe nuk u ngatërrova, po i lija të tjerët "të fitonin".
Bastet janë bixhoz janë më se alkolizmi.
 

Shefi

Administrator
#5
Tani që po e thua ti @Universal se ke keq jo :hmm: se menjëherë pas Botërorit Franca nuk po paraqitet si kampione,
por si një skuadër si gjithë të tjerat, thua ta ketë shitur vallë Kroacia finalen:omg:
Këto dy vite drejt Evropianit kemi Italinë, Shqipërinë, Kroacinë, & Skocinë.:yes: