• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Qyfyre

Exp

Administrator
#2
@Poshnjari te duket teme per qyfyre kjo mo? Po sikur te te shaj une presidentin shkelqesine tij, Meten te vjen mire ty. Meqe ra llafi hap nje teme me emer Qyfyre tek temat e lira dhe zhvendose atje, se dua dhe une te bej nje postim...
 

Exp

Administrator
#4
Ishte jashte teme, dhe mendova se nje teme e tille mungonte dhe na duhej.
Alex Jones besoj se e njeh. Ngaqe bertet dhe nxehet ky ketij i kane bere kenge te tilla.
Tani ate e kane censuruar dhe bllokuar nga facebook, youtube, intagram, apple, spotify vimeo etj. Te shohim ca do behet ne vazhdim. Pasi tani do vendoset fati i social media.
 

Shefi

Administrator
#8
shikoni dy zogj australiane, njeri eshte Kookaburra. Eshte zogu qe "qesh"

ndersa tjetri eshte zogu me i rrezikshem ne bote, mund te vrase dhe njeriun quhet Cassowary
eshte shume i fuqishem dhe te gjuan me kembe