Status
Nuk është e hapur për përgjigje të mëtejshme.
Eh çfarë mund të beka pesha e një puple.
Po pra prish komplet balancën. Është si ajo teoria që thonë në Japoni flutura rreh krahët dhe në Amerikë shkaktohet furtunë.

Me pak llaf këtë video mund të rrish dhe ta analizosh me orë të tëra për kuptimin dhe simbolikën e saj, që se edhe gjërat e vogla dhe të parëndësishme në dukje kanë impakt të madh në jetë.....
 
Po pra prish komplet balancën. Është si ajo teoria që thonë në Japoni flutura rreh krahët dhe në Amerikë shkaktohet furtunë.

Me pak llaf këtë video mund të rrish dhe ta analizosh me orë të tëra për kuptimin dhe simbolikën e saj, që se edhe gjërat e vogla dhe të parëndësishme në dukje kanë impakt të madh në jetë.....
Po fiks fare.
 
Një tajlandeze kishte një udhëtim një Wuhan, në Kinë ay qyteti që ka rënë gripi dhe është në karantinë por qeni një ditë më parë iu shqeu pashaportën dhe bëri që ajo të mos shkojë atje. Më pas doli lajmi për rrezikun e gripit dhe ajo nuk u nis fare dhe shpëtoi 金毛愛旅行の視角

thai.jpg
 
Një tajlandeze kishte një udhëtim një Wuhan, në Kinë ay qyteti që ka rënë gripi dhe është në karantinë por qeni një ditë më parë iu shqeu pashaportën dhe bëri që ajo të mos shkojë atje. Më pas doli lajmi për rrezikun e gripit dhe ajo nuk u nis fare dhe shpëtoi 金毛愛旅行の視角

View attachment 1210
Epo nuk ka ngelur kotë që thonë qëni e ruan të zotin.
 
  • Haha
Reagimet: Exp
Iluzioni i dritares së Eimsit (E pabesueshme!)
e kupton ça bëhet këtu mo @niki
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Rregullimi fundit:
Kur bën aq ftohtë saqë dhe shtylla dridhet së ftohti...
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Kampionati i qenve (kushedi sa kushton ky qeni...)
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
T'i drejtosh dritën lazer një aeroplani apo helikopteri dihet që është e paligjshme, por për hërë të parë shohim një 19 vjeçar në Kanada të arrestohet që po i drejtonte dritën lazer disa herë një helikopteri policor

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Më në fund pas dekadash e bënë një laptop siç e do shefi, nuk është hedhur ende në treg
kushedi sesa do jetë
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Mua më tepër më ngjan me tablet se sa me laptop.
Mendo sikur samsungu të përdorë psh. teknologjinë e celularëve të serisë NOTE dhe me atë të krijojë një laptop/tablet si ky këtu.
Atëherë besoj se do jetë vërtet fine dhe me cilësi të lartë sepse edhe pse ky Thinkpadi është arrije e madhe është pak si gomar dhe duhet rafinuar ca...
 
Kush e mban mend këtë lojën?
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 

Ja dhe disa tema interesante

Çuçuritje 2023
11,627
1,318
Çuçuritje 2022
5,392
271
Çuçuritje 2021
16,792
688
Çuçuritje 2019
6,052
148
Çuçuritje '24
1,806
205
Status
Nuk është e hapur për përgjigje të mëtejshme.
Back
Top