• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Problem me faqen ne fb

Exp

Administrator
#3
po u rregullua. nuk besoj se e kishte tamam kashi, por edhe ate e mendova.
dje qe thua ti shperndava ate postimin e forumit ne disa faqe per te pare cfare do sillte si trafik.
dhe pas nja 5 minutash me thote, llogaria tu pezullua se u pa aktivitet i dyshimte
por me dha opsion qe te ndyshoja fjalekalimin.
sot vetem kete faqe nuk ma hapte dhe mu duk e cuditshme. pashe se mos kishte ngrene ndonje ban
(pasi sic po vene punet, nuk ja vlen te harxhosh kohe shume me mediat sociale pasi merr nje ban aty dhe hidhu perpjete)
jo vetem nuk kishte marre ban por dje kishte marre like. kopjova linkun dhe e hapa nje nje tab te ri dhe ashtu u hap