• Kjo faqe përdor cookies. Duke vazhduar të përdorim këtë faqe, ju jeni duke rënë dakord me përdorimin tonë të cookies. LEXO ME SHUME

Problem me iTshqip

Uriel

Freelance Developer Uriel
#3
E kam fjalen per forumin, ka 2 dite qe eshte jasht funksionit.
 

Shefi

Administrator
#4
tani që e hapa ska problem, shiko cache memory, apo ndrysho shfletues
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#6
Screenshot_20190103-034918_Chrome.jpg

dicka do kete une nga tel po hyj dhe i njejti problem...
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#8
Me proxy me lejon tej futem, po nuk mund te postoj ne asnje teme e te krijoj :bhow::swearing:
 

Uriel

Freelance Developer Uriel
#11
Me ne fund u rregullua vet me sa duket me vpn nuk te jep access ne forum.

Flm guys, skemi pse te shqetesohemi :tmi::facepalm:
 
Last edited: