Sugjerim Sugjerim për forumin

skerdilaid

Ushtar fillestar
E hapa temë të re pasi biseda devijoi dhe mori një drejtim tjetër.
Tashmë për temën. Edhe unë i këtij mendimi kam qenë nga fillimi i kësaj gjëje. Këto janë disa nga rreziqet që ka siguria e monedhave digjitale siç është edhe bitcoin. Gjithsesi, fakti që disa shtete e kanë pranuar si monedhë dhe disa banka kanë vendosur ATM ( bankomat ) për shkëmbim të bitcoin me euro apo dollarë, nuk mendoj se mund të falimentojnë. Tashme për të patur një vlerë të qëndrueshme nuk mendoj.
Dr Luka. Kur u regjisrova ne kete forum, qellimi im ishte te komunikoj shqip me bashkatdhetaret e mij, por ketu nuk ka shume njerez. Ju duhet ta beni sa me terheqes forumin. Nese keni marredhenie personale me gazetare, nxitini ata te flasin per forumin dhe per temat qe trajtohen ketu, sidomos per kendveshtrimin kritik te forumit mbi deformimet e gjuhes shqipe ne media te ndryshme. Le te behet forumi reference per drejtshkrimin e gjuhes shqipe, se Xhevat Lloshi (miku im) me shoke nuk kane me nerva te luftojne me injorante qe kane diplome gazetari.
 
Ne fakt kete pjese e praktikojne shume forume, e minimizojne aq shume forumin per nje vizitor sa duhet me patjeter te rregjistrohet ne forum per te terhequr pasi ndihet mungesa e tyre kudo lol
Nese materiali i fshehur, eshte dicka me vlere - e madje me vlere me te madhe se "kostoja" e rregjistrimit - well, ne kete rast ia vlen.
 
Pse eshte e ngaluar jo me shume se 5 link ne nje teme?
madje edhe 5 shumë janë. Kjo është për të parandaluar spamin por edhe se nëse një artikull ka më shumë se 5 lidhje nuk është mirë.

Çfarë kam dëgjuar vite më parë guglli lejon deri në 200 linqe (jo për çdo postim). Por po të kishim më shumë akoma dhe @Dr. Luka nuk do t'i rezistonte tundimit t'i përdorte të gjitha. @Uriel mendon se nevojiten më shumë?
 
Çfarë kam dëgjuar vite më parë guglli lejon deri në 200 linqe (jo për çdo postim). Por po të kishim më shumë akoma dhe @Dr. Luka nuk do t'i rezistonte tundimit t'i përdorte të gjitha. @Uriel mendon se nevojiten më shumë?

Ne fakt doja te postoja dicka me vlere po ka shume linke..
 

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top