Java ne Shqip

Mesoni Java liber ne shqip 2019-05-08

Për të shkarkuar duhet të replikoni

Dr. Luka

Ushtar i lartë
Anëtarë stafi
Per te gjitha ata qe deshirojn qe te mesojne artin e programimit Java, Introduction to Java Programmng eshte nje liber shume i mire. Introduction to Java Programmng eshte nje liber qe shpjegon ne nemyre te hollesishme se si mund te mesnoni Java. Libri per mesimin Java eshte ne gjuhen shqipe.
Shkarkoni librin ne shqip per programin Java.
Per shkarkim klikoni ketu
 
Rregullimi fundit:
Në mos gaboj kemi vendosur një limit prej 5 postimesh. Kjo në shenjë mirënjohje pasi shumë vijnë shkarkojnë dhe as një faleminderit nuk thonë. Mund të hapni edhe një temë tek prezantimet për tu prezantuar.
Ne rregull, vetem me intereson se cilat faqe jan te perkthyme... se e kam lexu anglisht une komplet 1711 i ka ky edicioni i ri e mu duk e vogel ne mb
 
Ne rregull, vetem me intereson se cilat faqe jan te perkthyme... se e kam lexu anglisht une komplet 1711 i ka ky edicioni i ri e mu duk e vogel ne mb
E vërteta është se nukbka shumë libra për mësimin e Java në shqip. Kurse në Anglisht ka shumë libra për mësimin e Java. Ky version përkthimi nuk e di se i kujt libri mund të jetë, por ajo që di është se është një libër i mirë.
 
E vërteta është se nukbka shumë libra për mësimin e Java në shqip. Kurse në Anglisht ka shumë libra për mësimin e Java. Ky version përkthimi nuk e di se i kujt libri mund të jetë, por ajo që di është se është një libër i mirë.

Po e di, krejt ni liber osht e shkolles te mesme e perkthyme prej gjuhes serbe... mundem ktu me jau dergu ose email, ajo osht ma gjeresisht e shpjegon programimin e orientum ne objekte, polimorfizmin, disa librari e kshtu me radh...
 

Kjo temë po shikohet nga (Gjithësej: 1, Anëtarë: 0, Vizitorë: 1)

Back
Top